Steami uus tööriist näitab, mitu eurot olete videomängudele kulutanud

Valve lisas Steami uue tööriista. Nüüd, mis on üks tööstuse suurimaid videomängude platvorme, näevad kasutajad, kui palju nad on videomängudele kulutanud.

Variant, mida ettevõte nimetab “Kasutatud välised vahendid”, on lihtne tööriist, mis koondab kõik teie Steamil tekkinud kulud teie kasutajakontoga. Kui soovite nüüd üheksa testi sooritada ja kontrollida oma kogu arvet, järgige seda linki oma aktiivse profiiliga Steami veebiversioonis.

Platvorm näitab, et neid väärtusi kasutatakse profiilide tuvastamiseks, mis võivad paljastada „Piiratud kasutajakontode”, alaaktiivsete kontode tüüpilise käitumise, kui poes kulutatakse vähem kui 5 dollarit ja mis võib olla loodud pahatahtlikel eesmärkidel.

“Pahatahtlik kasutaja opereerib forward-kontoga, millel pole registreeritud oste […] või krediiti Steami virtuaalses rahakotis. Selle konto abil toime pandud rämpsposti, pettuste ja andmepüügi vältimiseks otsustasime piirata juurdepääsu meie kogukonnale kättesaadavatele teatud funktsioonidele, kuni konto jõuab Steamis tehtud ostudeni 5 dollarini, ”seisis ettevõtte avalduses.

Esitatud statistikas näitab Steam, kui palju kulutati enne oleku „Piiratud kasutajakonto“ loomist 2015. aastal; kui palju te ĂĽldiselt kulutate; ja kui palju kulutate mängudele, mida haldab Steam’i partnerettevõte Perfect World Entertainment, mis aitab hallata CS: GO ja Dota 2 virtuaalmaailma Hiinas. Ettevõte väärib selle uue tööriista eeliseid, kuna see on Steami kasvu mootoriks Aasia kõige idapoolsemas piirkonnas.