Steamiga võistlemiseks avab Epic Games oma poe, radaris on Linuxi klient.

Epic Games teatas oma ajaveebist teisipäeval (4) Eepiline mängupood, PT otsene konkurent Aur, mida haldab Klapp. Epic Games’i sõnul on platvorm arendajatele kasumlikum.

Selle teate tegi Epic Games’i asutaja Tim Sweeney, kommenteerides, et “pärast 5-aastast ökosĂĽsteemi väljaarendamist mitmesuguste makseviisidega maksetega” osalesid Unreal Launchers and Engines for PRAÇA ja Mac, tänu Fortnite, on aeg anda arendajale midagi ekstra.

Ikka Timi sõnul soovib Epic pakkuda kauplusele nii õiglasi kingitusi kui ka otseühendusi nendega, tehes suhtlemist lihtsamaks.

Nüüd tuleb tema kõne, mida paljud inimesed loodavad, ja ma panen end sellesse =), see on järgmine:

“Käivitame Epic Games Store’i varsti ja alustame pikka teekonda, et edendada kõigi arendajate eesmärke. Kauplus käivitatakse mängude seeriaga, käsitsi kureerituna PC-le ja Macile, seejärel avatakse see laiemalt teistele mängudele ning Androidile ja teistele platvormidele, mis on avatud kogu 2019. aasta jooksul. “

Millised “avatud” platvormid võivad selle ruumi hõivata, kui GamingOnLinuxi ajaveeb kommenteerib? Tõenäoliselt Linux. Ja sellel pole mõtet, sest nagu me augustis kommenteerisime, liitus Hollywood Linuxi fondiga artiklis, et luua Academy Software Foundation, ĂĽks Linuxi “omaks võtvatest” ettevõtetest on Epic Games, seega poleks selle jaoks oma platvormi käivitamine asi. mis on ebanormaalne või ebastandardne, sest Unreal Engine 4 töötab juba Linuxis ja see ei ole Penguini mängude suuruse piirang.

Teine kaart Epic Gamesilt on arendajate ligimeelitamine platvormi finantspoole kaudu, andes suurema osa Valve pakutavast, isegi kui see muudab poliitikat, kus öeldakse järgmist:

„1. oktoobril 2018 (s.t välja arvatud enne seda perioodi kogunenud tulud), kui mäng kogub Steamis rohkem kui 10 miljonit dollarit, kohandub rakenduse tulude osa 75% / 25% -ni üle 10 miljoni dollarist. seda. Alates 50 miljonist dollarist kohandatakse tulude jagamist 80% / 20% -ni sellest, mida kogutakse üle 50 miljoni dollari.

Tulud hõlmavad mängupakette, täiendavat sisu, mängusisese mĂĽĂĽki ja mängutasusid, mis võetakse Steam Community Marketis tehingute eest. Loodame, et selle muudatusega hinnatakse suuremate mängude arendajate loodud positiivset võrgustike efekti, viies nende huvid Steami ja laiema kogukonna huvidega vastavusse. “ – läbiventiil ametlik ajaveeb.

Epic Games pakub 88% kõikidele arendajatele, kes kasutavad platvormi ega võta veel tavapärast 5% tasu autoritasu nende inimestest, kes kasutavad oma Masinat mängude jaoks, kuvage arusaamade hõlbustamiseks oma esitlustel graafikat

Teadaande kohta lisateavet saate jälgida Epic Games’i ametlikust ajaveebist.

Ma arvan, et Linux saab peale Androidi “salapäraseks” platvormiks ja minu jaoks on see õige suhtumine, konkurents on alati teretulnud ja paneb Valve seega ka tööle, et mitte maha jääda, parandades seeläbi oma teenuseid. Ma arvan ka, et võimalus tulla Eepiline mäng peal Linux, see oleks väga kasulik, sest siis on meil mängumaailmas veel ĂĽks suurepärane ettevõte, kes panustab pingviinide sĂĽsteemile ja see võib sellesse tuua rohkem ettevõtteid, miks mitte mõelda Lumetorm ja Ubisoft? Kunagi ei tea.

Mis juhtub sinu arvates Steami uue konkurendiga?

Järgmise korrani ja kallistamiseni.