Steve Jobsi allkirjaga Apple’i diskett mĂĽĂĽakse oksjonil 7500 dollari eest

Apple’i mälestusesemete artikleid pole mitte ainult ihaldatud, vaid need on Apple’i kõige lojaalsemate ettevõtte fännide poolt oksjonitel väga otsitavad, kas isiklikult või veebis. Uusim ĂĽksus, mis kollektsionääridele silma jäi, on kaasasutaja Steve Jobsi allkirjastatud Macintoshi diskett. Koopiat pakuti mĂĽĂĽgiks 7500 dollari (6815 eurot) eest.

Pakkumise toimumise veebisaidi RR Auction andmetel lasti tarkvara Macintosh System Tools 6.0 sisaldav diskett välja 1988. aastal. Virtuaalse oksjonimaja poolt sertifitseeritud üksustes oli võimalik jälgida Steve Jobsi allkirja, kes allkirjastas oma nime alati tähtedeta kapitali. Praegu on kõrgeim pakkumine umbes 5060 dollarit.

Steve Jobsi allkirjastatud disketi hinnanguline väärtus on 7500 dollarit

Krediit: RR oksjon

“Data-title =” Steve Jobsi allkirjastatud disketi hinnanguline väärtus on 7500 dollarit – Steve Jobsi allkirjastatud Apple’i diskett läheb oksjonile 7500 dollariga – SAPO Tech “> Steve Jobsi allkirjastatud disketi hinnanguline väärtus on 7500 dollarit Krediit: RR oksjon

Nagu RR Auction märgib, on see ese kõrgelt hinnatud, kuna see pole ainult viilu Apple’i tarkvara ajaloost, vaid peamiselt seetõttu, et ettevõtte kaasasutajad pole harjunud autogramme allkirjastama, lĂĽkates sageli kollektsionääride või fännide taotlused tagasi. Seega võivad haruldased esemed, millel on teie allkiri, saavutada astronoomilise väärtuse. Selle aasta augustis mĂĽĂĽdi Nate D. Sanders oksjonimajas Steve Jobsi allkirjaga mänguasjaloo filmi plakat 25 000 dollari eest.

RR oksjoniportaal sai 2018. aasta augustis ka ühe tehnoloogiagigandi esimese arvuti, mille pakkumised olid kuni 300 000 dollarit. Oksjonil olev Apple-1 on üks 60-st, mida arvatakse olevat veel olemas, spetsialist Corey Cohen on taastatud oma algsesse olekusse ja on töötanud alates selle aasta juunist, ilma modifitseeritud osadeta. 2013. aastal oksjoniti veel üks üksus enam kui 387 tuhande dollari eest.