Steve Wozniak rääkis iPhone X-st ja ütles, et soovib, et seadmes oleks Touch ID

Steve Wozniak rääkis iPhone X-st ja ütles, et soovib, et seadmes oleks Touch ID

Meie sõber ja Apple’i asutaja, Steve Wozniak (“Woz”), esineb teistes loengutes, mida ta armastab kogu maailmas pidada. Mitme teema seas andis ta oma arvamuse iPhone X.

Juba enne Apple’i uusima seadme turuletoomist jagas Woz, et tal pole kavatsust seda osta, kuid uurib seda “tähelepanelikult”, kuna tema naisel see tõenäoliselt on. Kuid Victoria (Austraalia) Geelongis toimunud Pivoti tippkohtumisel ĂĽtles ta, et tema kommentaarid jõudsid Tim Cooki, kes saatis kohe Apple’i asutajale iPhone X – ja loengus kuulajate sõnul ka oma seadme “Kind like like”.

Tim Cook saatis iPhone 10 [sic] Wozile, sest ta ĂĽtles ĂĽhes intervjuus, et tal pole aega seda saada. Ta veetis teda kaks ööd raamides: “Mulle meeldib ta nagu” # PivotSummit2017

Kas see tähendab, et uus seade on lõpuks Woz võitnud? Tegelikult mitte täielikult. Ta jätkas, et eelistab endiselt Touch ID-d näo ID asemel ja soovib, et sõrmejäljesensor asetataks seadme tagaküljele, nagu mõned kuulujutud on soovitanud.

See toimis hästi, aga ma ei tahtnud seda. Ma tahan, et Touch ID oleks tagaküljel […] rohkem kui midagi muud. Face ID aeglustas minu Apple Pay kasutamist ja ebaõnnestus piisavalt, et pidin paroole edasi tippima.

Ja oma seisukoha tugevdamiseks ĂĽtles ta ka, et tal on sõpru, kes eelistavad Face ID deaktiveerida ja kasutavad ainult numbrilisi paroole “mobiiltelefonide kasutamise hõlbustamiseks”.

Kuigi ta ĂĽtles neid asju seadme kohta, meeldis Wozile Apple rohkem kui konkurent. Ta ĂĽtles, et Google, Facebook ja Amazon “kasutavad ära” tarbijaid, kuna nad on tugevad, samas kui Apple teenib raha, toimetades häid tooteid ĂĽldsusele.

Oleme nõrgad mehed ja need on suured tugevad mehed, kes kasutavad oma võimu ja saavad meie arvelt jätkuvalt rohkem võimu ja rikkust. Ainult Apple teenib heade toodete eest raha.

Woz avaldas oma arvamust ka muudes küsimustes ja võrdles Elon Muski (Tesla Motorsi tegevjuht) Steve Jobsiga, öeldes, et neil olid ühesugused seisukohad, isegi erinevate ideedega.

Naljakas, kuidas kaugel isegi ettevõttest, mille leidmisel aitas, õnnestus Wozil tähelepanu tõmmata Apple’i uue toote kommentaaridega.

Cult of Maci kaudu