Stiilne Q702: uus Fujitsu hĂĽbriid sĂĽlearvuti

Stiilne Q702: uus Fujitsu hĂĽbriid sĂĽlearvuti

Fujitsu panustab oma professionaalse mudelivalikuga tagasi hübriidarvutitele, nüüd uue STYLISTIC Q702, 11-tollise LED-i puutetundliku LCD-ekraani ja dokitava klaviatuuriga tahvelarvutil põhineva lahendusega “2-ühes”.

Septembriks kavandatud Portugali turule tulekuga on Q702-l tahvelarvuti enda “sĂĽda”, pakkudes võimalusi Intel Core i3 või i5 töötlemiseks, sisemälu mahuga 128 GB kuni 256 GB (tahkis), samuti 4 GB DDR3 mälu. ja Intel HD Graphics 4000 graafika.

Professionaalsele turule mõeldud masinana on Fujitsu pakkunud ühenduste ja turvaelemente, mis on kohandatud ohutuks kasutamiseks ja pidevaks liikumiseks.

Ühenduvuse osas on olemas HDMI, USB 2.0 ja 3.0 ühendused, samuti SD / SDHC kaardilugeja. Samuti garanteerib tootja sisseehitatud 3G / UMTS või 4G / LTE kaardi integreerimise võimaluse.

Stiil Q702

Turvalisuse osas saavad kasutajad loota ketta täielikule krüpteerimisele koos biomeetrilise sõrmejäljeanduri, parooli ja kettal asuva BIOS-kaitse, sisseehitatud TPM-i (Trusted Platform Module) tehnoloogia ning kaugarvutamise jälgimise ja tuvastamise tehnoloogia toega.

STYLISTIC Q702-ga kaasas olev klaviatuur toimib ka tahvelarvuti laiendusalusena, sisestades välise kuvariga ühendamiseks teise 4-rakulise aku, võrgukaardi ja VGA-väljundi.

Uus STYLISTIC Q702 jõuab Portugali turule müügile alates septembrist ja selle soovituslik hind on 1,099 eurot.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi