Strava: rakendus kasutab teie fĂĽĂĽsilise ja emotsionaalse tervise parandamiseks tehnoloogiat

Brasiilia on üks kümnest enim Interneti-kasutatavast riigist maailmas, selgub Internet World Statsi poolt 2019. aastal läbi viidud uuringust. Tehnoloogiatööstus on inimeste vaheliste ühenduste trendi järgides välja töötanud rakendused, mis aitavad lahendada kahte tänast suuremat probleemi. : istuv eluviis ja depressioon. Rio loomingukonverentsil 2019 Rio de Janeiros peetud loengus rääkis Strava kaasasutaja Mark Gainey rakendusest, mille sportlased sportlastele teevad ja millel on ettepanekuid kehalise aktiivsuse stimuleerimiseks sotsiaalsete sidemete kaudu.

Pidage meeles, et Strava on platvorm, mis võimaldab teil jälgida ja analĂĽĂĽsida oma fĂĽĂĽsilise treeningu tulemuslikkust. See tööriist, mis on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS), toimib väljakutsete ja saavutuste jagamise võrgustikuna, võimaldades oma tegevust reaalajas jälgida ja leida. Lisaks saavad kasutajad oma laule koostada ja jagada ning on võimalik uurida sõprade rada.

Kuidas kasutada sportlaste suhtlusvõrgustikku Strava

1/2 Mark Gainey, Strava asutaja, Rio2C 2019 – Foto: Pedro Vital / TechTudo

Strava asutaja Mark Gainey, Rio2C 2019 – Foto: Pedro Vital / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Brasiilias on üle 5 miljoni sportlase, kes asuvad peamiselt São Paulo, Rio de Janeiro, Brasilia, Curitiba ja Belo Horizonte peapealinnades. Sotsiaalmeedias ühe aktiivsema elanikkonnana selgitas Mark Gainey selliste rakenduste tähtsust nagu Strava, kuna riigis on 100 linnast kuus suurima linnaliiklusega seotud probleemiga maailmas. Marki sõnul vähendab kehalise aktiivsuse stimuleerimine haiguste riski ja ummikuid tänavatel.

“Sport on midagi enamat kui liikumine – see on seotud kogukonnaga,” ĂĽtles Mark Gainey selgitades, et Strava on kogukond. Lisaks keha treenimisele saate oma meelt treenida, märkmeid teha, istuvast eluviisist välja tulla ja kohtuda erinevate inimeste ja kultuuridega.

2 of 2 Strava – Foto: Eduardo ManhĂŁes / TechTudo

Strava – Foto: Eduardo ManhĂŁes / TechTudo

Juhtide sõnul põeb maailmas depressiooni üle 322 miljoni inimese ja emotsionaalsed haigused mõjutavad 18,4% maailma elanikkonnast. Liikumisega seotud grupitegevused lubavad inimesi integreerida reaalsete kogemuste kaudu ja võivad seda tehes vähendada näiteks selliste probleemide riski nagu ärevus ja depressioon.

Selle ettepanekuga võimaldab sotsiaalse integratsiooni rakendamine spordiga jälgida tervise paranemist, pingutuste taset ja pakub ohutust ka neile, kes tegelevad fĂĽĂĽsiliste tegevustega iseseisvalt, jagades oma asukohta teiste sotsiaalvõrgustikke kasutavate sportlastega. Strava kaasasutaja tõi välja ka: “Higi on lahendus inimeste probleemidele”.

Tehnoloogia kasutamine rahvastikuprobleemide lahendamiseks kasulikul viisil on tänapäeval üha enam reaalsuseks. Nagu Strava, on ka uued tooted ja lahendused stimuleerinud kehalist tegevust ja vähendanud emotsionaalsete haiguste riski. Terviserakendused võivad aidata inimesel tervislikult toituda ja juua näiteks õiges koguses vett. Teised rakendused õpetavad teid sirutama ja joogat tegema ning pakuvad meditatsioonitunde.

Kuidas tasuta toiduga teada saada, kui palju kaloreid igas toidus on

Kuidas tasuta toiduga teada saada, kui palju kaloreid igas toidus on