Streamer mängis ühes kuus ligi 573 tundi ja püstitas uue Twitchi rekordi

Streamer mängis ühes kuus ligi 573 tundi ja püstitas uue Twitchi rekordi

30 järjestikuse päeva jooksul ĂĽle 19 tunni mängimine on Andrew “GiantWaffle” Bodine’i voogesitusplatvormi Twitch rekordi nimekirja tõstnud. Põhja-Ameerika edastas kogu novembri jooksul ligi 573 tundi sisu, ĂĽletades senise rekordi, 569 tunni ringhäälingu.

Teate tegi voogesitaja ise oma Twitteri kontol, kus ta garanteerib, et nüüd on aeg uni taastada. Lõppude lõpuks oli Andrew Bodineil selle tegemiseks ainult umbes viis tundi päevas.

Andrew’l on nĂĽĂĽd Twitchi kanalil ĂĽle 10 000 tellija ja ĂĽle 880 000 jälgija

GiantWaffle Kotaku veebisaidi jaoks ja isegi enne rekordite püstitamist garanteerib voogesitaja, et teda treenitakse mitu kuud, see tähendab unetundide osas, tunnistades, et üle 19 tunni päevas mängimine pole tervislik. Kuid see on piiride tundmine, nagu see on teiste ebatervislike dokumentidega, selgitab ta.

Videomängude mõju on eksperdid laialdaselt arutanud. Veel 2017. aastal tunnistas Maailma Terviseorganisatsioon uut tĂĽĂĽpi vaimse tervisega seotud seisundit, häiret, mida nimetatakse inglise keeles mänguhäireks. “Obsessiivne käitumismudel videomängudega” tähendab, et inimesed “ei saa domineerida oma suhetes videomängudega”, jättes harjumuse sageduse, intensiivsuse, kestuse ja konteksti enda kontrolli alla.