Streamlabs, Logitechi otseĂĽlekande rakendus, tuleb Maci

IgaĂĽks, kes on otseĂĽlekannete maailmale lähedal – mängud või inimesed Twitchis või YouTube’is -, on sellest ilmselt kuulnud Streamlabid, ettevõte, mis loob otseĂĽlekanne täis valikuid ja sobib ideaalselt neile, kellele meeldib oma nägu (või mida iganes) internetis elavaks muuta. On ainult ĂĽks probleem: rakendus on saadaval ainult Windowsi jaoks.

Sest Streamlabsi omandas Logitech Eelmise aasta septembris (kui soov oli 89 miljonit dollarit) ja ostu esimesed viljad on juba ilmunud: ettevõtte rakendus on hiljuti muutunud MacOS-i jaoks kättesaadavaks – veel beetaversioon, kuid see on täielikult toimiv.

SEE Streamlabs OBS (mis on rakenduse täielik nimi) on selle tööriista OBS-i (Open Broadcaster Software) suletud ja komplekteeritud versioon juur otseülekandena Sellel on igasuguseid funktsioone, mida võiksite teha eluvool: on võimalik ühendada mitme platvormiga (näiteks lisaks Mixerile ja Facebookile ka eelmainitud Twitch ja YouTube) ning parema edastuse saamiseks heli / videot reguleerida. Kõik teie eelistused on pilves salvestatud, nii et saate seda teha voog igalt poolt.

Lisaks on sellel rakendusel monetiseerimise funktsioonid, näiteks vaatajate annetusteatised, tugi vidinad teenus, integreeritud vestlus ja isegi veebipoodide tugi lint. Streamlabs OBS-l on ka automaatne optimeerimisfunktsioon, mis analüüsib teie Interneti-ühendust, et määrata parim edastuskvaliteedi valik.

Parim on see, et Streamlabs on täiesti tasuta – on tasulist tarkvaraversiooni koos professionaalsete kohandustega, kuid tasuta rakendus peaks olema enamiku kasutajate jaoks enam kui piisav. Rakenduse prooviversiooni saab tasuta alla laadida ettevõtte veebisaidilt.

Engadgeti kaudu