Streets of Rage 4 puhub nostalgiat nende peksmise fännide jaoks

Streets of Rage 4 puhub nostalgiat nende peksmise fännide jaoks

Žanri igatsus armastab mängu, kuid Streets of Rage 4 pakub pisut enamat kui nostalgiatunnet

Viha tee 4 äratas palju tähelepanu, kui see augustis 2018 välja kuulutati, lõppude lõpuks oleks see kuulsa frantsiisi tagasitulek, kes kulutaks 26 aastat uue tiitli saamiseks (arvestades uue mängu ilmumiskuupäeva) koos versioonidega kõigi tänapäevaste platvormide jaoks: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo lüliti ja PC.

Selle stsenaariumi korral on fännid, kes ei saa enam oma vanust varjata, rahul videoreklaamidega, mis lubavad lisaks moderniseeritud väljanägemisele ka suure annuse nostalgiat. Tegelikult Viha tee 4 See puudutab vanade austajate afektiivset mälu ja lummab isegi nooremat publikut, kuid puudub mänguinnovatsioon.

Streets of Rage frantsiis

Sarja Streets of Rage sündis 1990. aastatel (kolme mänguga, mis ilmus aastatel 1991–1994) videomängude jaoks alates Sega (Mega Drive, Mänguseadmed ja Master süsteem) ja tekkinud frantsiisi Viimane võitlus, ettevõttelt Capcom, mis oli Super Nintendo hitt.

Streets of Rage paistab silma visuaalsuse poolest, mida peeti sel ajal keerukaks, huvitavaks heliloominguks ja meeldivaks mängumänguks. Žanris kontrollivad mängijad tegelasi, mis arenevad külgsuunas, paelte löömise teel. See lugu järgneb rühmale politseinikke (kontrollitavad tegelased), kes otsustavad oma kätega õigluse teha ja ilukirjanduslikus linnas võidelda kuriteosündikaatide vastu Puit tamme linn.

Aastal 2018 kolm tootjat DotEmu, Sisalikuubik ja Mänguvalve hävitada alustas frantsiisi neljanda tiitli väljaarendamist, mis antakse välja 26 aastat pärast kolmandat mängu.

Visuaalid ja rajad paistavad silma

Tulemused Viha tee 4 mäng, mis viitab praktiliselt kõigele eelkäijatest kui tõelisele austusavaldusele. Õnneks toob see mäng ka uudiseid, segu, millel on palju potentsiaali, et vanadele fännidele meeldida.

Visuaalid Viha tee 4 nad pole keerukuse tõttu fotorealistlikud ega meeldejäävad. Selle mängu jaoks vastuvõetud kunstiline stiil rõhutab, et tegelased ja stsenaariumid on kujundatud käsitsi ning nende abil saadakse ekraan, mida on meeldiv vaadata.

Pilt, mis rõhutab kunstilist stiili.Käsitsi joonistatud visuaalid.

Samuti paistab silma valgustus, mis aitab ekraani kujundada. Faasi ajal läbib mängija mitu valgusallikat ja kõik need reageerivad peategelase tegevusele dünaamiliselt, näiteks peegeldudes rõivastel ja pudil.

Segu käsitsi kujundatud stsenaariumi lihtsusest ja valgusefekti dünaamikast loob ainulaadse ilu Viha tee 4. Kunstiline valik osutus õigeks, kuna sel juhul oli eelmise pealkirja ilmumine hästi arenenud, suurendamata seejuures elektrooniliste hasartmängude suuremate kaubamärkide tootmiskulusid.

Veel üks faktor, mis naaseb Rage'i kolme esimese tänava juurde, on heliriba. Neljandas pealkirjas on laul elektroonilise puudutusega ja toob ekraanile tegevustiku. Lood tehtud Viha tee 4 nad on väga sarnased algupäraste paladega, kuid samal ajal on neid moderniseeritud, et 2020. aastal hästi kõlada.

Visuaalses ja helilises osas on Streets of Rage isikupärastamise element kõige nostalgilisematele mängijatele. Võimalik on lisada filtreid nii, et mäng jookseks nii, nagu see toimiks torutelevisioonis või Mega Drive'is. Sama kehtib ka heliriba kohta, mida saab mängida nagu 16-bitise ajastu ajal.

Tehniliselt täiuslik

Arendaja projekt Viha tee 4 võib-olla mitte suurus plokkflööt, kuid mitte sellepärast, et seda tööd tehtaks hoolimatult või hoolimatult. Kõigil platvormidel, kus see mäng välja lasti (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo lüliti ja opsüsteemiga arvuti Windows), täiuslik esitus.

Pidev eraldusvõime 1080p (või 4K) PlayStation 4 Pro, Xbox One X ja ühilduvad arvutid) ja jõudlus, 60 kaadrit sekundis, ilma lämbumiseta. Arvestades mängustiili, mis nõuab transistoride jaoks täpseid liigutusi ja kiiret mõtlemist, nagu kaadrisagedus väga teretulnud

Mäng töötab paljudel mängijatel.Isegi Rage 4 mitme mängijaga tänavatel muudab kaadrisageduse stabiilseks.

Viha tee 4 saab mängida kuni nelja mängijaga (samal konsoolil) ja suvalisel arvul toimivus ei vähene. Nintendo Switchi mängijatel on võimalik Joy-Cons'i jagada ka mitme mängijaga mängude jaoks.

Mängige paljude mängijatega kõrgeim punkt Viha tee 4. Kõrge raskusastmega peavad mängijad õppima kombinatsioonitehnikaid. Mitmikmängus ei muutu vaenlaste arv tasemel ja iga kontrollitav märk saab vaenlasele tekitatud kahju suurendamiseks kasutada muid märkide kombinatsioone. see on lõbus, kui ekraan on vaenlasi täis ja transistoride arv kasvab pidevalt.

Superkahjustuste kombo. lahe, kui saate aru suurtest transistoridest.

Siiski on kriitikat: kuigi kogu kampaaniat on võimalik mängida toetatavate mängijate arvuga, ei luba mäng igal ajal tähemärke lisada ega kustutada, sundides faase taaskäivitama (ja ümberlaadimise tõttu).

Uue ajastuga kohanemiseks Viha tee 4 võimaldab kampaaniaid võrgus mängida. Kuigi see toimib ka ilma lämbumiseta (kui arvestada, et ühe osalejaga pole probleeme ühenduse loomisega), saavad võrgus mängida samaaegselt ainult kaks inimest, mis on häbi.

Nostalgiline barjäär

Ajalugu Viha tee 4 See on kümme aastat pärast Streets of Rage 3. Nagu ka eelmises mängus, pole sügavaid plaane ega keerulisi tagajärgi, vaid vabandus arvutist juhitava tegelase (NPC) välja saamiseks ja lüüasaamiseks.

Vanad tegelased ilmuvad uuesti.Streets of Rage 4 sisaldab palju viiteid selle sarja eelmistele mängudele.

Vastupidi, see asjaolu ei ole negatiivne punkt. Kavandatud Viha tee 4 olla lihtne ja asjalik mäng ning sellega sai ta väga hästi hakkama. Nostalgia, mis on veel üks mängule omane element, toimib siiski tõkkena sellele, mis võib olla frantsiisi jätkamine.

Kui lugu avaneb, on tegelaskuju (vaenlane või mitte) mängujärgusse jõudnud, Viha tee 4 viitab frantsiisis vanale mängule. Kuigi mingil hetkel on tehtud parandusi, näiteks hea visuaalsus ja animatsiooni kvaliteet, ei lähe mäng kaugemale ja säilitab sama mängukonstruktsiooni nagu varem.

Viha tee 4 see on suure raskusastmega mäng ja edu saavutamiseks tuleb mõnda osa muidugi mitu korda mängida. Probleem on selles, et žanr on vaikimisi korduv ja arendaja otsustab säilitada aeglase liikumise ja karistused vähem kvalifitseeritud töötajatele.

Isegi kauaaegsed fännid, kellel on selle töö hindamiseks mitu põhjust, kannatavad mängu lühikese kestuse tõttu, mille saab lõpule viia vähem kui neli tundi hasartmänge, sellest poole, kui olete osav mängija.

NĂĽĂĽd on tunne, et tahaks rohkem

Viha tee 4 see on palju huvitavam mäng, kui lisaks elementide laenamisele minevikust on see ka mängu dünaamilisemaks muutnud, näiteks kiiremate liikumistega.

Uut tüüpi stsenaarium.Stsenaarium on erinev, kuid mänguviis jääb algusest lõpuni samaks.

See on hea mäng koos suurepäraste tehniliste parandustega, millel on potentsiaal meeldida fännide igatsusele ja lõbustada nooremaid mängijaid. Teisest küljest on see mõeldud ainult esimesele rühmale ja pakub meelelahutust ikkagi vähem kui pool tosinat tundi, kui mängija ei pahanda mitu korda samal tasemel mängides, et proovida nende skoori ületada.

Mänge võib leida jaoks PC Laos Aurutatudjaoks Nintendo lüliti sisene Nintendo e-poodjaoks PlayStation 4 sisene PlayStationi poodja kuni Xbox One sisene Microsofti pood.

Nõuded arvuti versioonile

Minimaalne

 • OperatsioonisĂĽsteem: Windows 7
 • Protsessor: Intel Core 2 Duo E8400 | AMD Phenom II X4 965
 • Mälu: 4 GB RAM
 • Videokaart: NVIDIA GeForce GTS 250 | AMD Radeon HD 6670
 • Ladustamine: 8 GB vaba ruumi

Soovitatav

 • OperatsioonisĂĽsteem: Windows 7 või uuem
 • Protsessor: Intel i5 +
 • Mälu: 8 GB RAM
 • Videokaart: NVIDIA GTX 960 | AMD Radeon HD 5750 või parem
 • Ladustamine: 10 GB vaba ruumi
 • Visuaalne – 10/9
 • Heliriba – 9,5 / 10
 • Ajalugu – 7/10
 • Mäng – 4,5 / 10

7,5 / 10

Kokkuvõte

Streets of Rage 4 on lõbus mäng, millel on suur väärtus nostalgilistele mängijatele, kuid kahjuks on see patune lühikese kestuse ning nostalgia meelitamise ja lühikese kestuse tõttu liiga suurte pingutuste tõttu. Vaatamata paljudele omadustele kaotas ta võimaluse viia žanr 1990. aastatel seatud normist kaugemale.

Pro

 • Ilusad visuaalid;
 • Huvitav heliriba;
 • Tugev nostalgia element.

Miinused

 • Aeglane, aeglane mängimine;
 • Liigne nostalgia.