Student ID: kuidas töötab tasuta digitaalne õpilase ID

Ăśliõpilaste isikutunnistusi, mis võimaldavad maksta poole hinnaga pileteid teatritesse, etendustesse, teatritesse ja muudesse kultuuriĂĽritustesse, saab Android-telefonidele ja iPhone’idele (iOS) mõeldud rakenduse kaudu tasuta välja anda. Dokument, mida nimetatakse “üliõpilase isikutunnistuseks”, kehtib kõigile alg-, tehnoloogia- ja kolmanda taseme hariduse ĂĽliõpilastele. Uuendus sai alguse ajutisest abinõust, mille president Jair Bolsonaro allkirjastas eelmisel reedel (6).

Digitaalkaardid on Google Plays ja App Store’is saadaval 90 päeva pärast MP avaldamist Euroopa Liidu Teatajas. Ă•pilaste andmed kuvatakse mobiiliekraanil, ilma et oleks vaja printida. Interneti-juurdepääsuta õpilastele pakub valitsus ĂĽliõpilasdokumendi fĂĽĂĽsilist versiooni, mille saab tasuta välja anda Caixa EconĂ´mica föderaalses harus.

Nubanki konkurentidel on Brasiilias tasuta kaardid; võrdlema

Ăśks ĂĽhest õpilastunnistus väljastatakse rakenduse kaudu – Foto: avalikustamine / MEC

Ăśliõpilastunnistus väljastatakse rakenduse kaudu – Foto: avalikustamine / MEC

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

“Need, kellel pole Interneti-ĂĽhendust, saavad selle [a carteira] Caixas tasuta, millel on mobiiltelefon ja kes teeb seal kõik protseduurid “, selgitas haridusminister Abraham Weintraub.

Valitsuse sõnul on selle meetme eesmärk bürokraatia vähendamine ja dokumentidele juurdepääsu universaalsemaks muutmine, kuna üliõpilastele tasusid ei maksta. Üliõpilastunnus on alternatiiv portfellidele, mille on välja andnud sellised üksused nagu Riiklik Üliõpilaste Liit (UNE) ja Brasiilia keskastme üliõpilaste liit (Ubes). Mõlemad küsivad lisaks saatmisele dokumentide eest 35 R $.

Ajutine meede võimaldab luua ja hooldada ka ühtseid ja riiklikke õpilaste andmebaase. Digikaardi taotlemisel peavad õpilased lubama oma isikuandmete kasutamist „ühtseks registreerimiskompositsiooniks ja kasutamiseks õpilaste avaliku korra tsüklis”.

Lisaks teabele kooli ja õpilaste astme kohta sisaldab integreeritud registreerimine selliseid dokumente nagu kooli ärakirjad ja kohalolekuaruanded. Haridusministeerium kavatseb seda teavet kasutada nii rühmana kui ka individuaalselt hariduspoliitika kujundamiseks ja õpilaste tulemuslikkuse jälgimiseks.

Haridusministeeriumi ja G1 kaudu

Kuidas sĂĽnnitunnistust veebis saada

Kuidas sĂĽnnitunnistust veebis saada