Suitsurakendus toob Steami (või vähemalt selle osa) Apple Watchi ekraanile

Ilmselt, välja arvatud ĂĽks või teine ​​väga lihtne hobi, on õunakell see ei saa kunagi olema mängimiseks mõeldud seade. See ei tähenda siiski, et seda ei saaks kasutada a aken mängumaailma jaoks – ja selleks see on Suitsu.

Arendatud Damien Sheridan (ei, mitte ametlik klient), on Smoke lihtne viis mängu platvormile juurde pääseda Aur otse kella poolt. Ilmselgelt ei saa te Apple Watchi ekraanil mängida – siin olevad ettepanekud on erinevad: lubage teil kontrollida teenuse uudiseid, hoida end kursis oma sõprade saavutustega ja palju muud.


Suitsetage Steami rakenduse ikooni

Suitsu kaudu on võimalik näiteks kontrollida enda omanduses olevaid mänge, saavutusi ja kogu mänguaega; Platvormi pealkirjast saate kontrollida ka teavet, näiteks hindu, ĂĽlevaateid ja mängijate arvu. Saate kontrollida, millised sõbrad on praegu võrgus ja vaadata viimaseid Steami uudiseid – pĂĽsige tipptasemel näiteks teenuse kuulsate välgupakkumistega.

See rakendus on tasuta, kuid selle sisemine ost on 3,90 R $ avamiseks Pluss Suits – mis võimaldab diferentsiaalina puudutada uudisteplatvormi, et see iPhone’i salvestada ja iOS-is rakenduse ikooni värvi muuta. Tuleb märkida, et rakenduse funktsioonide kasutamiseks peab teie Steami konto olema avalik; rakendusel on otselink, et saaksite seda protsessi kiiresti teha, kui teie profiil on suletud.

Suits on App Store’is tasuta saadaval. Kui olete Steami kasutaja, tasub proovida!

The Verge’i kaudu