contadores estadisticas Saltar al contenido

Super Androidi konsool | Ouya on nüüd saadaval tellimiseks

Siin AndroidPIT-is pole selles vähimatki kahtlust – oleme põnevil Ouya mängukonsooli kontseptsiooni üle. Androidiga töötav mängukonsool koos mängude ja rakendustega, millele televiisor meile ligi pääseb, näib olevat võiduidee ja pärast Kickstarteri nelja nädala jooksul ligi 9 miljoni dollari kogumist on selle idee edu tõestatud. Pärast Kickstarteri kampaania lõppu kuulevad konsoolifännid rõõmuga, et nüüd on see saadaval tellimuste jaoks, mille hind on 119 dollarit – umbes 240 dollarit.

Ouya vajas projekti saamiseks ja selle summa 9-kordselt kättesaamiseks "ainult" 950 000 dollarit, see oli üks edukamaid projekte Kickstarteri ajaloos. Küsimus tuleb nüüd koos seadme levitamise jaotisega, nii et kõik konsoolide huvilised saavad juba ette tellida ja oodata uusi mänguasju aprilliks 2013. Okei, meil on aeg seda juhtkonnalt oodata, kuid kindlasti tasub oodata, kas see seade on kaunistatud elutuba.

Mida võime Ouyalt oodata? Alustuseks on Ouya laeva pardal sellised väga populaarsed mänguarendajad nagu Robotoki, Namco Bandia, Madfinger, Square Enix ja teised. OnLive mängud on saadaval konsoolide jaoks, aga ka videomängude operatsioonisüsteem Android ICS koos Tegra 3 protsessori, 1 GB RAM, HDMI, USB, Wi-Fi ja 8 GB sisemise salvestusruumiga. Samuti on sellel avatud kood ja seda saab vabalt juurida, häkkida ja vastavalt soovile muuta.

seda konsooli järjekord saab siin teha. Kui te pole kunagi Ouya kohta kuulnud, leiate siit lingi meie intervjuule Ouya tegevjuhi Julie Uhrmaniga: 1. osa ja 2. osa.

Kas kavatsete siis konsooli tellida või ootate käivitamist?

.