Super Mario Party ja Diablo III: mängud, mille Nintendo Gamescomile tõi

Pealkirja muudatustest teatatakse jätkuvalt väga kiiresti ja suuremad kirjastajad panustavad konsoolile, sest seda pole Nintendo platvormil juba ammu nähtud, alates Wii nähtusest. Eelmisel nädalal välja kuulutatud Diablo III: Igavest kollektsiooni saavad juba sel nädalal Gamescomis kogeda ĂĽrituse kĂĽlastajad – see tiitel peaks poodidesse jõudma eeldatavasti sel aastal.

Kuid Jaapani hiiglaste kataloogis on teisigi üllatusi, näiteks Super Mario Party esimene mängitav versioon, populaarse Mario universumist inspireeritud kogupere minimängusarja debüüt. Mäng saabub 23. novembril ja sisaldab piiratud versiooni koos täiendava paariga Joy-Con neoonrohelistes / roosades värvides.

Super Smash Bros. Ultimate kavatseb Wii U versioonist taastada kümneid võitlejaid ja areene, kuid lubab 7. detsembril käivitada uue sisu, mis on Nintendo võitlussarja lõplik versioon.

Nintendo reserveeris selle ürituse jaoks ka mõned üllatused, sealhulgas uue video Daemon X Machinast, uuest mehhanismi tiitlist, mille tootis Kenichuro Tsukuda, tuntud kui Armored Core seeria. Juba poes olev Mario Tennis Aces saab uue tegelase Diddy Kongi, mis on kättesaadav kõigile mängijatele, kes osalevad järgmisel turniiril ajavahemikul 1.-30. Septembrist, mis vabastatakse kõigile oktoobris.

Teine pealkiri, mis jõuab turule hiljem sel aastal ja on saadaval Gamescomis, on 19. oktoobril saadaval olev Luigi mõis 3DS-pihuarvuti “kummituslikus” kohanduses. Inky InkyPen saabub ainult koomiksiraamatuid lugeva rakenduse Switch kaudu. Igakuise tasulise tellimuse kaudu saavad kasutajad juurdepääsu koomiksikataloogile, sealhulgas sellistele sarjadele nagu Sonic, Judge Dredd ja Transformers.

Monster Hunter Generations Ultimate hitid vahetuvad järgmisel nädalal 28. septembril ja Yo-Kai Watch Blasters debĂĽteerib 3DS-is 7. septembril. 2018. aasta lõpus ilmub lĂĽlitil kolmas Nintendo Labo komplekt, mis on pĂĽhendatud 14. septembril sõidukitele, FIFA 19 ja 28. septembril Dragon Ball FighterZ, 19. oktoobril Dark Souls Remastered ja Pokemon: Let’s Go a. 16. november.