Super Mario Run mäng pakub nüüd rohkem tasemeid neile, kes ei maksa

Pärast peaaegu 3 ja pool kuud iOS-i eksklusiivsusega mänge Super Mario jooks päev on lõpuks jõudnud Androidi platvormi. Ja ka meie, iPhone’i ja iPadi kasutajad, võitsime, sest välja anti mängu versioon 2.0, kusjuures rohkem tasemeid anti välja neile, kes pole kogu mängu ostnud.

Need, kes täiendavad mängu versiooni 2.0, saavad tasuta versioonis astuda sammu edasi, mis varem piirdus vaid 3 maailmaga. Näiteks igaüks, kes täidab ühe kolmest väljakutsest Bowser, Saate avada maailma 1–4, vaadates oma maailma Bowser.

Pärast maailma 1-4 läbimist on võistlusel saadaval rohkem tasemeid peale Konnade vabastamise roheline köögivili ja sinine sinu jaoks rõõmustama.

Mäng saab ka uued mängitavad tegelased: Yoshis erinevat värvi, kuid need avanevad ainult mängu tasulises versioonis. Need aitavad võistlustel kärnkonna oma värvi järgi meelitada.

Teine uudsus on see, et nĂĽĂĽd saate enne taseme alustamist valida lihtsa reĹľiimi.

Samuti algab täna, kaks nädalat kestev ĂĽritus “Mängige iga päev“Kes teeb teile kingituse iga mängitud päeva eest.

Muidugi on kõigi nende uute funktsioonide eesmärk meelitada mängijaid, kes on mängust lahkunud või kes on läbinud tasuta taseme, avamata midagi muud. Kui te pole ühtegi mängu pärast tasuta taseme täitmist kunagi installinud ega eemaldanud, saate selle sellel lingil uuesti tasuta alla laadida.