Super Mario Runil on juba Androidi jõudmise kuupäev

Jookse, Mario, jookse!

Super Mario Runil on juba Androidi jõudmise kuupäevKas olete valmis koos Mario mänguga Super Mario Run’is jooksma?

See võttis natuke aega, kuid lõpuks on meil mõni hea uudis. Super Mario jooks, Pokemon GO rekordiline rakendus on varsti saadaval Androidi nutitelefon järgmisel neljapäeval, põhineb Ameerika Nintendo.

23. märts on päev, mil Androidi kasutajad saavad lõpuks Nintendo mängude täieliku rea: Miitomo, tulekahju embleemi kangelased ja Super Mario jooks. Mäng oli iOS-i jaoks väljaandmisel väga edukas, kuid mõne nädala pärast lõpetasid inimesed sellest rääkimise. See juhtub, sest erinevalt Pokemon GO-st on Mario Run a freemium.

Põhimõtteliselt on teil õigus joosta kolm faasiaga Täismäng maksab iOS-i jaoks 10 dollaritja peab jõudma Androidi jaoks 30 dollarit. On tõenäoline, et rakendused saavad rohkem kasu, kuid kui mõelda Brasiilia turule, on raske uskuda, et inimesed kulutasid nii palju – isegi rohkem vaid ĂĽhe mänguga. Mario Run’i käivitamiseks valmistudes pidage meeles, et rakenduse kasutamiseks on vaja Interneti-ĂĽhendust.

Hankige märguandeid, kui mängud muutuvad kättesaadavaks

Sisse Google Play pood, saate teha eelregistreerimine tuleb hoiatada, kui Super Mario jooks saadaval allalaadimiseks. Klõpsake lihtsalt sellel lingil ja teid suunatakse selle Play poe lehele.

Rakendused siiski freemium, tekitas iOS-i osas paraja segaduse. on 2,85 miljonit allalaadimist esimese 24 tunni jooksul, sai ühe päeva jooksul kõigi aegade kõige allalaaditumaks rakenduseks ja ületas Pokemon GO. Laekumine Tulekahju embleemi kangelane ka see on suurepärane, isegi kui see pole sama, ja see näitab, et Nintendo suudab tõesti teha lõputu jooksuga veidi dünaamilisema looga tasuta mängu, hüpates Goombasele ja Koopa Troopasile.

Vaadake Super Mario Run’i mängimist