Super Monkey Ball demoversioonis App Store’is

Eelmise aasta märtsis iPhone SDK lansseerimisel hämmastas meid uued võimalused, mida Apple meile uute rakenduste osas pakkus – midagi, mida polnud ametlikult varem tehtud. Ăśks asi, mis kõige rohkem tähelepanu tõmbab, on mängu demonstreerimine Superahvi pall, 3D-mäng, mis kasutab tegelase liigutamiseks kiirendusmõõturit. Selleks ajaks uus asi.

Super Monkey Ball, üks iPhone'i populaarseimaid mänge

Seetõttu on mäng olnud populaarne alates juulikuisest turule tulekust ja on võrdluseks, kui räägitakse mängudest Apple’i multi-touch platvormil, inspireerivatest reklaamidest, reklaamkujutistest ja isegi piraatlussaitidest.

Mängu pilt

Nüüd näib SEGA pärast kuut edukat kuud müügi elavdamist, käivitades mängu demoversiooni. See on väga piiratud, sisaldab ainult õpetust ja kolme faasi (täisversioonis olevast 110-st), kuid saate juba aimu, kuidas see töötab. Suurepärane neile, kes on alati uudishimulikud, kuid pole kunagi nõus maksma 9,99 dollarit tema jaoks (pärast seda oli hinnalangus ja täna müüakse seda hinnaga 7,99 dollarit).

Saate selle tasuta alla laadida Ameerika või Argentina App Store’ist ning see ĂĽhildub kõigi iPhone’i ja iPod touchidega, mille pĂĽsivara on alates 2.0.