Superrakendus kogub pangafunktsioone ja võib teile isegi raha teenida; Tofu

Superrakendused on rakendused, mis võimaldavad teil teha erinevaid tegevusi samal veebiplatvormil, lubades praktilisust. Innovatsiooni näitena tunnustatud programmil on mitu funktsiooni, nagu sõnumite vahetamine, maksete tegemine, ostlemine ja kojutarnete tellimine, mis aitab mobiilses ruumis ruumi vabastada.

LOE: Kas peate 2020. aastal raha kokku hoidma? Rakendus aitab säästa

Teenus võib pakkuda ka muid eeliseid, nagu näiteks spetsiaalsed allahindlused partneripoodides või raha tagasi saamine – nii mõnigi kasutaja saab superäpist raha teenida. Kontrollige allpool, mis on esimene superrakendus, ja uurige, kes on Brasiilias kraadi kandidaadid.

Ăśks kuuest Mercado Livre on ĂĽks platvorm, mis Brasiilias jõuab edasi makseplatvormiga ja vastab Super App’i kriteeriumidele – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Mercado Livre on ĂĽks platvorm, mis Brasiilias on makseplatvormil arenenud ja vastab Super App’i kriteeriumidele – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus.

WeChat: esimene superrakendus

Hiinast alguse saanud WeChat peetakse esimeseks superäpiks. Tehnoloogiaettevõtte Tencent Holdings loodud loodud rakendus algas tavalise messengerina, mis on sarnane WhatsAppiga. Kuid need rakendused on aja jooksul arenenud ja lisanud maksete, reisi- ja ostuteenuste ühendamise ning videokõnede funktsionaalsuse.

Praegu on rakendusel virtuaalse rahakoti funktsioon WeChat Pay, mis võib töötada koos Hiina krediit- või deebetkaardiga. Samuti on partnerlus erinevate Hiina ettevõtetega reisi-, investeerimis- ja isegi meelelahutussektoris. Ettevõtte sõnul on WeChat viimastel aastatel aidanud kaasa Hiina ühiskonna muutumisele ühiskonnaks, kus sularaha on üha enam saadaval.

Kaks kuuest Hiina rakendusest alustasid lihtsate sõnumitoojatena, kuid on uute funktsioonide lisamisega kasvanud – Foto: TechTudo / Luciana Maline

Hiina rakendus algas lihtsa sõnumitoojana, kuid arenes uute funktsioonide lisamiseks – Foto: TechTudo / Luciana Maline

Ajakiri Luiza on riiklikul turul juba mitu aastat silmapaistev rakendus. Esialgu keskendus nutitelefonidega ostude sooritamisele ning alates 2019. aastast on ettevõte otsinud uusi strateegiaid, kavandades selliseid funktsioone nagu jaemüüjatele mõeldud digitaalsed rahakotid, nimega „Magalu Pay“, aga ka paralleelmaksete platvormi „Magalu Payments“. Nii paljude teisenduste inspiratsiooniks on WeChat ise.

3/6 Luiza Magazine’i rakendus pĂĽĂĽab end turul positsioneerida, kaasates digitaalse rahakoti funktsioone – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Ajakirja Luiza eesmärk on end turul positsioneerida, kaasates digitaalse rahakoti funktsioone – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Näib, et Rappi eristub rakenduste kohaletoimetamise äris. Rakenduse eesmärk on ettevõtte enda sõnul pakkuda sõna otseses mõttes “kõike”. Sellisena paistis rakendus kohe silma peal, et aidata tehinguid erinevates harukontorites, sealhulgas isegi kinnisvara liisingut.

4/6 Saatev rakendus sisaldab nĂĽĂĽd virtuaalse rahakoti funktsiooni – Foto: Louise Rodrigues / TechTudo

Saatev rakendus sisaldab nĂĽĂĽd virtuaalse rahakoti funktsioone – Foto: Louise Rodrigues / TechTudo

Seejärel hakkas rakendus pakkuma uusi funktsioone. RappiPay funktsionaalsuse kaudu toimib rakendus näiteks virtuaalse rahakotina ning võimaldab makseid ja isegi pangaülekandeid.

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 kurioosset kohaletoimetamise rakendust

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 kurioosset kohaletoimetamise rakendust

Banco Inter näis esialgu piirduvat pangandussektoriga. Kuid see rakendus võitis uute funktsioonide lisamisega superrakenduse tiitli. Nüüd on Banco Interi kontoomanikel juurdepääs raha tagastamisele ja pank tagastab kliendile protsendi rakenduse kaudu tehtud ostudest saadud rahast. Banco Interil on mitu partnerettevõtet, rõhuasetusega poodidele nagu Renner ja Americanas, samuti sellistele kaubamärkidele nagu Nextel ja HP.

Viiest kuuest pangast pĂĽĂĽtakse pangandussektorist kaugemale jõuda ja partnerluste kaudu teiste ettevõtetega jõuda Super Appsi filiaali – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Banco pĂĽĂĽab minna pangandussektorist kaugemale ja jõuda partnerluse kaudu teiste ettevõtetega Super Appsi filiaali – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Start Pay pĂĽĂĽab tegutseda riikliku fintechi turu kõige täielikumate makseplatvormidena. Cuiabá’s loodud ettevõte aktsepteerib investeeringuid SĂŁo Paulos asuvast osalemisest Shevar grupist. Pakutavate funktsioonide hulgast tõstsime välja võimaluse spordiloteriidelt loobuda, rakendada panga TED-sid, sularaha tagastamise meetodeid ja isegi funktsioone, mis võimaldavad annetada kultuuri edendamiseks või sotsiaalabiagentuuridele.

Esialgu loodi Mercado Livre platvormina müügikuulutuste, eriti kasutatud asjade reklaamimiseks. Seda päeva iseloomustab mitmesuguste maksete lubamine, peamiselt Mercado Pago kaudu, mis pakub makseteenuseid ja platvormi müügist kogutud raha finantsjuhtimist. On isegi võimalus teha makseid kaardiautomaadi abil, kusjuures platvormil on turul oma masin Mercado Pago Point Mini.

6/6-l Mercado Livre’il on oma krediitkaardimakseautomaat Mercado Pago Point Mini – Foto: Disclosure / Mercado Livre

Mercado Livre’il on oma krediitkaardimakseautomaat Mercado Pago Point Mini – Foto: Disclosure / Mercado Livre

Millised on parimad raha tagasi saitid Brasiilias? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me näe Youtube’i kanal: