Superscreen lubab muuta teie iPhone'i (või muu nutitelefoni) koheselt tahvelarvutiks

Superscreen lubab muuta teie iPhone'i (või muu nutitelefoni) koheselt tahvelarvutiks

Apple "uuendas" sel nädalal oma iPadi tootesari oma ajaloo madalaima hinnaga uut 9,7-tollist mudelit, kuid Apple näeb, et te pole huvitatud 2500 R $ investeerimisest muusse riistvarasse, kui see juba olemas on. väga võimekas ja tugev taskus, olgu see siis iPhone või mõni teine ​​nutitelefon, milles töötab Android, ja soovite tõesti mõneks olukorraks suuremat ekraani. Igav, ah?

Noh, sel juhul (muide, seda fraasi saab rakendada paljudel juhtudel, kuid ma kaldun kõrvale), see on nii Kickstarter Võib-olla on teie probleemile ideaalne lahendus. Ma räägin Super ekraan, ühisrahastus saidil käivitatud uus projekt, mis lubab muuta teie iPhone'i või Androidi nutitelefoni tahvelarvutiks ilma suuremate komplikatsioonideta.

Ligikaudu öeldes pole Superscreen midagi muud kui Android-tahvelarvuti, millel on 10,1-tolline Full HD-ekraan, protsessor neljatuumaline 2 GHz, 4 GB muutmälu, 5-megapiksline tagumine kaamera ja 2MP-esikaamera, 6000 mAh aku, Bluetooth 4.1, USB-C ühendus, kõrvaklappide pesa (Jah, jah) ja kõlarite komplekt, mis töötab ainult ühe rakendusega. See rakendus on aga lemmiklooma hing ja põhjus: on võimalik peegeldada oma nutitelefoni ekraani, suurendada seda 4x-ni ja nautida palju kaasahaaravamat kogemust.

Pole vaja WiFi-või Bluetooth-ühendust; Superscreen ise loob otsese (ja ainuõige) suhtluse sihtseadmega ja selle valmistaja sõnul on peegeldamisrakendusel kogu vajalik tehnoloogia kardetud reageerimise viivituse vastu võitlemiseks, mida tuntakse paremini kui maha jääma. Lisaks saavad kasutajad pärast ühenduse loomist tavaliselt tahvelarvuti funktsioone, näiteks kaameraid ja kõlareid, nautida justkui ehtsast iPhoneist / Androidist. Autor lubab endiselt toetust Apple Pencils jaoks, kuid selle lubaduse jaoks ei pane ma tegelikult käsi põlema.

Superscreen on ületanud selle summa, mis on tootmise alustamiseks vajalik 50 000 USA dollarit, umbes kümme korda suurem, mis on suur tõestus sellest, et jah, paljud inimesed soovivad nutitelefoni ekraanide täiustamiseks lihtsat lahendust. Ja olge ettevaatlik: kui idee teile meeldib, soovitan teil kohe minna Kickstarteri selle lehele, et saada üks viimaseid pakkumisi, mille jaoks pakume tahvelarvuteid 99 dollarit pärast seda reklaami tõuseb teie eksemplari küsimise hind murettekitavalt 299 dollarit, mis juba läheneb iPadile ja välistab minu arvates täielikult selle olemasolu põhjuse.

Leiutaja plaani kohaselt hakatakse Superscreeni rahastajatele saatma selle aasta detsembris. Kas see on muinasjutt või näeme uute segmentide loomist?

(läbi SlashGeari)