SuperSU 2.35 jõuab Play poodi

SuperSU on õiguste haldur juur Android-seadmetele. Kui teil on juurdepääs juur nutitelefonis või tahvelarvutis on see kohustuslik praktiline rakendus. Kuna Android 5.0 Lollipopi saabumine, on SuperSU ja seda kasutavad rakendused esitanud mõned probleemid, saabub nende lahendamiseks versioon 2.35.

androidpit lollipop bugdroid

SuperSU v. 2.35 töötab kõige paremini Android Lollipopiga. / © ANDROIDPIT

Uus versioon on nĂĽĂĽd saadaval Play poes ja see jõuab peagi Amazon Appstore’i. Kuigi sellel rakendusel pole palju visuaalseid elemente, toob versioon 2.35 mõned muudatused, näiteks selgemad teemad, kuid siiski ilma materjalidisaini suvanditeta. Võite valida ka rakenduse ikooni kanderakett otse seadetes. SuperSU probleemid uute androididega on tingitud uuest SELinuksi turbepoliitikast, mis takistab rakenduste käivitamisel käivitamist; nĂĽĂĽd on see kõik lahendatud ja kasutuskogemus peaks olema puhas ja sujuv.

supersu 235 br

SuperSU versioon 2.35. / © ANDROIDPIT

Võite selle installida otse Play poest ja lasta rakendusel oma kahendfaile värskendada (TWRP kaudu) või välklampida otse ZIP-ist, mille saab selle lingi kaudu alla laadida. Lisateabe saamiseks vaadake lihtsalt Chainfire’i veebisaiti.

SuperSUInstallige Google Playsse

Qauli rakendus, mida kasutate juurdepääsu haldamiseks juur rakendus?