SuperTuxKart 1.0 ilmus moe- ja veebiuudistes!

SuperTuxKarti stabiilne versioon “1.0” on välja antud! Ja täis uudiseid, nagu kauaoodatud mood mitmikmäng võrgus. Neile, kes on juba mängu regulaarsed mängijad ja “poegivad” ning ĂĽtleb: “Olen võrgus mänginud!”, Kuid see reĹľiim on sel ajal endiselt beetaversioon ja seda ei tule ĂĽheski versioonis. stabiilne mäng, nĂĽĂĽd tuleb …

Paljude tuntud kui “Pingviini Mario Kart” on SuperTuxKart inspireeritud suuresti vuntsitud torulukkseppade mängust, millel on silmapaistvad funktsioonid ja tegelased avatud lähtekoodiga / vabast maailmast. Nagu Tux, Linuxi maskott, Wilber, GIMPi maskott, Daemon, BSD “väike kurat”, kes on kuulus teiste ikooniliste tegelaste seas.

Veebipõhised mitmikmängud

Lisaks mitmikmäng Kohalik, tuttav mängusisene võrgurežiim pakub hasartmänge avalikes ja privaatsetes ruumides, kui teie või sõber on mängu peremees.

Mängijate arv samas serveris on 10 mängija. Hosti jaoks on vajalik stabiilne ühendus ja madal ping, vastasel juhul pole see nähtav kardid kadus ja ilmus välja kusagilt (???).

Uued raja- ja kardiparandused

Eelkõige olen ma Mario Karti (peaaegu sunniviisiline) mängija, olenemata versioonist (???), ja neile, kellele Nintendo mängud meeldivad, saate aru, et kuigi mind “inspireeris” Indoneesia kuulsaim võidusõidumäng. kardisõit, SuperTuxKart ei ole ĂĽldine koopia, sellel on mõned erinevused.

Alustage oma mängureĹľiimist. Saate lõbutseda klassikalises võidusõidureĹľiimis, treenida kellaga, võidelda lipu võtvate sõpradega või isegi mängida “Raketiliigat” Vaba maailma lemmikloomadega.

Võistlusesemetel on ka ainulaadne mehaanika, näiteks mind häirib alati “närimiskumm”. Oh! Itenzinho nägi tĂĽĂĽtu (???).

Midagi, mis mind SuperTuxKarti puhul häirib, on mängu kardisõitude ja mängujuhtimise tasakaal, kuid arendustiim pööras sellele detailile tähelepanu ja parandas seda, muutes selle tasakaalustatumaks. Samuti on lisatud uusi näpunäiteid ja tehtud muid väiksemaid muudatusi.

SuperTuxKart või Mario Kart?

Võrdlus pole parim, sest ettepanekud on erinevad. Kuna tegemist on tasuta tarkvaraga, on SuperTuxKart ligipääsetav kõigile, kellel on arvuti ja kes soovivad lõbusalt aega veeta, kulutamata ühtegi senti oma sõpradega. Arvestades, et on olemas Androidi versioon, saab hasartmänge hõlpsasti edasi kanda. Teine punkt on erinevad mängurežiimid, nagu jalgpall ja lipujaht, kõik, sõltumata sellistest tegelastest nagu Tux ise.

Ärge saage valesti aru, ma ei taha absoluutselt öelda, et Mario Kart on madalam, minust kaugel, selline jama, kuid kuigi olen kõvem Mario Karti mängija, soovitan tavalistele mängijatele SuperTuxKarti (ärge oodake sama graafika taset ja kõik muu, võrreldes Mario Kartiga on see mäng suunatud teisele publikule) Hea oma lapse, õe-venna, sõbra või partneriga mängimiseks. Mõned naljakad hetked ilmuvad, proovige seda.

SuperTuxKarti allalaadimine

Mänge saate osta mitmel viisil neile, kes neid kasutavad Arch või Manjaro, lihtsalt otsige “supertuxkart“AUR-is.

Ubuntu, rahapaja ja derivaatide puhul. On olemas stabiilse versiooni ja kandidaatmänguga PPA.

PPA kaudu installimiseks avage terminal ja sisestage järgmine käsk:

sudo add-apt-repository ppa:stk/dev
sudo apt update
sudo apt install supertuxkart

Lisama AKP graafilise liidese kaudu, siin on artikkel suurepärase näitega.

Teine võimalus on via Klõps või FlatpakSelle artikli kirjutamise ajal pole mängu versiooni siiski värskendatud.

SuperTuxKart Snap pakett

Flatpak SuperTuxKart plaan

Vaadake, kuidas seadistada Postita see postitusja Flatpak selle teise peal.

Enim soovitan siiski vorme, mida SuperTuxKarti arendustiim ise levitab. Lihtsalt laadige otse alla SourceForge.

    Laadige alla SuperTuxKart 1.0

Pärast mängu allalaadimist eraldage faili sisu soovitud kataloogis ja käivitage skript “run_game.sh“Mängu alustamiseks.

Kui soovite käivitada SuperTuxKarti ilma terminali vajamata, paremklõpsake nuppu “run_game.sh“, Tule sisse”vara, siis edasiLuba“Ja vaadake võimalusi”Luba faili käivitamine programmina

supertuxkart-tux-mario-kart-game-racing-linux-free-opensource-tarkvara-free-mark-végrehajtus-programm

Seejärel installige programm “Redaktori menĂĽĂĽ

Seda saate teha terminali kaudu käsuga:

sudo apt install menulibre

Või leidke poodRedaktori menüü

menu-editor-linux-menu

Avage menĂĽĂĽredaktor, valige kategooria (kuvatakse mängukategooriad). Klõpsake esimest sĂĽmbolit / nuppu, minu puhul on see “+“, Siis valik”Lisage käivitaja

Täitke nagu alloleval pildil ja valikus “Käsk“, Klõpsake kaustaikooni ja minge”run_game.script“, Valige sama. Valige oma soovile vastav ikoon.

menu-editor-linux-menu

Kui selles protseduuris on kahtlusi, vaadake videot aadressil “Redaktori menĂĽĂĽ“See protseduur viidi läbi Deepinis, kuid levitamine oli ĂĽkskõikne.

Versioon Android Saaks alla laaditud otse Google Play poest.

Kas olete proovinud SuperTuxKarti võrgureĹľiimi? Kui te pole seda veel alla laadinud, ärge raisake aega …

Juurdepääs meie foorumile Diolinux Plus ja leidke teisi mängijaid neile, kes oskavad mänge planeerida (???).

Kuni järgmise postituseni SÜSTEEMAATILISELT! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.