Surface Go 2 võeti tükkhaaval lahti ja üksikasjalikult, et hinnata, kas seda on lihtne parandada

Surface Go 2 jõuab turule 12. mail 10,5-tollise PixelSense ekraaniga, 8. põlvkonna Intel Core protsessoriga ja lubadusega pikendada aku kasutusaega. Kas see oli uus seade, mis ĂĽletas Microsofti tahvelarvutite “halva tulemuse” rekordi? IFixiti eksperdid otsustasid selle proovile panna ja leidsid, et vaatamata mõnele tehnilisele parandusele on Surface Go 2 endiselt isetegemise huviliste jaoks “peavalu”.

Esimene positiivne punkt on seadmete avamise lihtsus, sest Surface Go 2 sisemusse pääsemiseks on vaja rakendada vaid veidi kuumust ja pisut jõudu. Tehnik ootab suure liimikogusega tähistatud rasket sissekannet, kuid tegelikkus on hoopis teine.

Erinevalt teistest Microsofti seadmetest, nagu näiteks Surface Laptop 3, on tahvelarvuti sisekomponente kattev metallist soomust lihtne eemaldada. Insenerid mäletavad, et enamikus tehnogigandi seadmetes tuleb kilbid hoolikalt eemaldada ja kui need siiski kahjustuvad, pole nende uuesti kasutamisel võimalust.

Kuigi Micro SD kaardilugeja saab hõlpsasti eemaldada, ei kehti sama ka Surface Go 2 ülejäänud kirjete kohta, kuna need on joodetud emaplaadile. IFixiti andmetel muudab moodulkomponentide puudumine lõppkokkuvõttes seadmete remondi vajalikust kallimaks. Näiteks on eelkäija sõnul seadme tagaküljele liimitud Surface Go 2 aku, mis muudab selle asendamise keeruliseks.

Paranduse skoor | Surface Go 2 “data-title =” Skoori paranemine | Surface Go 2 – Surface Go 2 lahti tĂĽkkhaaval ja ĂĽksikasjalikult, et hinnata, kas seda on lihtne parandada – SAPO Tech ”> Paranduse skoor |  Surface Go 2

Üldiselt suutis uus Surface Go 2 iFixiti täiustusskaalal tabada 3 punkti 10-st. Avamisprotsessi täiustamine ja juurdepääs mitmele komponendile suutis eksperte positiivselt üllatada. Mis tahes tahvelarvuti elemendi asendamine nõuab aga ekraani tõstmist, mis võib kergesti kahjustuda.