Surface Hub 2X aga sel aastal ei ilmu. Microsoft panustab "peamiste tarkvarauuenduste" - tööriistade osas

Surface Hub 2X aga sel aastal ei ilmu. Microsoft panustab "peamiste tarkvarauuenduste" – tööriistade osas

Aastal 2019 toob Microsoft turule Surface Hub 2S ja garanteerib selle aasta kõrgekvaliteedilise 2X-versiooni uue protsessoriga. Kuid 2020. aastal ei pruugi seda juhtuda, kui tehnoloogiahiiglased panustavad ettevõtte Surface Hub ja Surface Hub 2 "suurtele tarkvarauuendustele".

Surface Hub 2 kaupmehe veebiseminari lekke korral on Microsoft taganud oma pühendumuse uute funktsioonide, näiteks rotatsiooni, arendamisele, kuid pole selge, millal see ilmub.

"Uued funktsioonid ei pruugi Surface Hub 2S-i klientide jaoks uuendamist vajada," ütles Microsofti pressiesindaja veebiseminaril, lisades, et ettevõttel pole kavas uusi kiibistikke ja protsessoreid 2020. aastaks turule tuua, kuna parim viis eristada funktsioone, näiteks rotatsioon, ekraanil, võib juhtuda, et te ei pea seda rada järgima.

Pinna Rumm - gifPinna Rumm - gif

Selle asemel kavatseb tehnoloogiahiiglane turule viia peamised tarkvarauuendused Surface Hubi ja Surface Hub 2 kasutajatele ning nende 85-tollistele seadmetele, mis kuulutati välja 2019. aastal. Esimese Windows 10 versiooni 2020 põhjal sisaldab värskendus suuremat integratsiooni, infotehnoloogia (IT) juurutamis- ja juhtimisvõimalused, teatas ettevõte.

Microsoft andis selle tasuta värskenduse välja kõigile Surface Hub ja Surface Hub 2S seadmetele, versiooni 2X riistvaravärskendused on saadaval ainult Surface Hub 2S seadmetele.

Kuigi see värskendus põhineb Windows 10 uusimal versioonil, pole see seotud Windows Core OS-iga, mis annab õiguse Surface Hub 2-le. Eeldatav värskendus peab Surface Hub 2S selle moodsamasse opsüsteemi (OS) värskendama, kuid pole veel päris selge, kas see juhtub tõesti nüüd. Siiski plaanib Microsoft muuta Surface Hub 2S seadmeks, mida saab kasutada teiste seadmete ühendamiseks kuni 2020. aastani.

Verge võttis ühendust Surface Hub 2X plaanide täpsustamiseks Microsoftiga, kuid ettevõte garanteerib tarkvarauuenduste paketi ainult selleks aastaks. Kaks Hubi peamist prioriteeti 2020. aastal on 85-tolliste seadmete juurutamine ja DO-i värskenduse käivitamine, mis sisaldab paljusid põhifunktsioone, mida kliendid on pärast Surface Hub 2S käivitamist taotlenud, sealhulgas kõigi Hubi ja Hubi seadmete tasuta integreerimise, juurutamise ja IT-halduse parandamine. 2S.

Surface Hub jõudis Portugali 2016. aastal tahvelarvuti versioonina, kuid XXL-suuruses. Pärast seda on Microsoft käivitanud 50 tolli pikkuse Surface Hub 2 ja hiljuti ka Surface Hub 2S.