Surface Pro 4 on 12,3-tolline tahvelarvuti

Surface Pro 4 on 12,3-tolline tahvelarvuti

See uus mudel on õhem, kergem ja suurema jõudlusega, mis tagab Microsoftile, kes räägib seadmest, mis on 30% kiirem kui eelmine Surface Pro ja 50% kiirem kui MacBook Air.

New Yorgist ülemaailmsel ringhäälinguettekandel näitas ettevõte täna pärastlõunal, et seadmel on 12,3-tolline ekraan (eelmise mudeli 12-tollise ekraani kohal veidi kõrgem), 5 miljonit pikslit, umbes 267 tolli, neli USB 3.0-porti ja neli USB 3.0-porti. eksportimiseks kahele 4K ekraanile.

Surface Pro 4 protsessor on Intel Skylake ja operatsioonisüsteem on loomulikult Windows 10. Sellel on sõrmejäljelugeja ja integreerimine Cortana isikliku assistendiga. Kirje versioonil on 16 GB RAM-i. Salvestusruum on 1 TB.

See mudel on varustatud puutepliiatsiga, mis toetab 1024 rõhutundlikkuse taset ja integreerib aastatepikkuse autonoomiaga aku. Ürituse ajal läbi viidud demonstratsioonidel eristatakse tarvikute täpsust.

Surface Pro 4 saab taastada alates sellest kolmapäevast. See jõuab kauplustesse 26. oktoobril hinnaga alates 899 dollarist.

Vaadake ka uut tahvelarvuti videoesitlust.