Surface RT müüakse homme Worteni Fnacis ja Microsofti veebipoes

Surface RT-d saab Portugalis osta homme, 14. veebruaril. Neid tablette saab osta kauplustest Fnacist, Wortenist ja ka Microsofti veebipoest.

Surface RT 32GB soovituslik hind on 479 eurot, mis tõuseb 579 euroni, kui ostja soovib puutetundliku kaamera kätte võtta. 64 GB versioon maksab 579 eurot ja Touch Coveriga tõuseb see 679 euroni.

Kui klient otsustab lihtsalt tahvelarvuti osta, saab ta seejärel valida eri värvitüübi Type ja Touch Cover vahel, valides samas kimp Kaasasolev klaviatuurikaitse on must puutetundlik kate. Puutekate maksab 119,99 eurot ja klaviatuuri kate on kümme eurot kallim.

Microsoft kasutab homse päeva eeliseid, et teha Portugalis müügil ka mobiilseadmeid, uut Windows 8 ja operatsioonisüsteemi puutetundlikkust silmas pidades loodud hiir Surface Wedge Touch. Veebipoest Fnac on Põhja-Ameerika seadmete hiiglasele võimalik leida ka Microsoft Wedge’i klaviatuure ja muid tarvikuid, näiteks VGA-adaptereid.

Põnev on näha, kuidas Portugalis müük areneb, kui arvestada, et Surface RT müüdi esimesel turul, kus see oli saadaval, vaid 24 tunniga ja viie päevaga “lendas” riiulilt ka 128 GB suurune Surface Pro.

TeK küsis Microsoftilt, kui palju ühikuid oleks homsest saadaval 68-s Surface RT-d müüvas füüsilises poes, kuid see teave polnud kättesaadav.

Huvitatud isikud peaksid kaaluma ka Microsofti tahvelarvutiga seotud poleemikat, mis puudutab reklaamitud sisemälu koguste erinevusi ja seda, mida tegelikult saab kasutada.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi