contador gratis Saltar al contenido

[Surpresa] Android 4.2 on varustatud tahvelarvutite jaoks mõeldud täiendava klaviatuuriga

[Surpresa] Android 4.2 on varustatud tahvelarvutite jaoks mõeldud täiendava klaviatuuriga

Uus Android 4.2 klaviatuur asendab Swiftkey minu Nexus 7 ja Razr HD-ga, kuna libisev klaviatuur töötab väga hästi. Kuid te ei pea enam muretsema tahvelarvuti jaoks alternatiivse klaviatuuri otsimise pärast: Android 4.2-s, seadetes peidetud, leiate selle PC-klaviatuur, mis muudab tahvelarvutil tippimise lihtsaks.

Tahvelarvutite spetsiaalsel klaviatuuril on rohkem nuppe kui tavalisel Androidi klaviatuuril. Numbritele ja erimärkidele pääsete juurde kiiresti, ilma et peaksite vajutama tõstuklahvi või muid klahve. Nutitelefonides on klaviatuuri piirkond pisut kitsas, kui teil pole 5-tollist ekraani, näiteks Galaxy Note. Selle klaviatuuri abil osutus Nexus 7 täiuslikuks tippimiseks isegi vertikaalasendis.

Võrdlus: arvuti klaviatuur (ülalt) vs. tavaline klaviatuur (alt)

Selle valiku aktiveerimiseks peate avama Seaded> Keel ja klaviatuur> Klaviatuur> Androidi klaviatuur> Täpsemad seaded> Valige sisestusmeetod.

1. Esmalt klõpsake paremas ülanurgas oleval nupul Lisa stiil, valige Portugali keel ja seejärel valige suvand "PC-klaviatuur" .2. Seejärel peate klaviatuuri aktiveerima. Seejärel suunatakse see automaatselt vastavasse menüüsse.3. Samuti peame valima portugali keele "süsteemikeeles" .4. Seejärel saate klaviatuuri valida, libistades sisestusrežiimi tühiku abil, nagu tavaliselt.

Mida arvate sellest arvuti klaviatuurist? Me arvame, et see sobib Nexus 7-ga ideaalselt!

(tagsToTranslate) Androidi tahvelarvutite klaviatuur (t) Androidi tahvelarvutite klaviatuur 4.2 (t) klaviatuur