SUSE alustab ettevalmistusi ülemaailmseks avatud lähtekoodiga konverentsiks

SUSE-l on osalejatele avatud registreerumisvorm ja ĂĽlemaailmse avatud lähtekoodiga konverentsi SUSECON 2019 tööde taotlused. Teemaga “My kind of open” toimub ettevõtte poolt korraldatav suurim ĂĽritus Ameerika Ăśhendriikides Tennessee osariigis Nashville’is 1. – 5. Aprillini 2019.

Investeerides palju koostöösse ja partnerite, klientide ja kogukonna liikmete valimisse, määratleb SUSE “avatud” kontseptsiooni, et olla rohkem kui lihtsalt avatud lähtekoodiga ettevõte, millel on lai vabadus. SUSECON demonstreerib seda avatud ja avatud lähtekoodiga filosoofiat, tutvustades tarkvara ja rakenduste kohaletoimetamise määratletud uusimaid infrastruktuurilahendusi, mis on piisavalt paindlikud rakenduste teostamiseks kõikjal ning vastutavad digitaalse ĂĽmberkujundamise ja ettevõtte kasvu eest.

IT-ümberkujundamine nõuab kõrgtehnoloogilisel baasil tehisintellekti ja masinõppelahenduste kõrval uusi tehnoloogiaid, nagu Kubernetes, IoT-seadmete ja nende kogutavate andmete haldamiseks paindlikke ja skaleeritavaid lahendusi. Üritusel tutvustatakse ka avatud lähtekoodiga lahendusi, mis on aidanud ettevõtetel lähenemisviisi kasutades moodulaarset ja kiiret infrastruktuuri ehitada multipilv ja hübriidpilv, mis ületab lõhe traditsioonilise IT ja tulevase IT vahel.

„SUSECON on viimase paari aasta jooksul kolmekordistunud, säilitades SUSE kultuuri eripärase vaimu ja energia. See konverents ühendab kvaliteetset tehnilist sisu meie avatud lähenemisviisiga ärisuhetele ja pühendumusele avatud lähtekoodiga äri- ja arendusmudelitele. Eesmärk on muuta meie kliendid ja partnerid edukaks, ”ütles SUSE strateegia, liidu ja turunduse president Michael Miller.

„See hetk on IT-organisatsioonide jaoks olulisem kui kunagi varem, ebakindlus tuleviku ja digitaalse transformatsiooni osas. SUSECON 2019 raames toimuvad põhjalikud tehnilised sessioonid, praktiline praktika ning otsene juurdepääs tehnoloogiajuhtidele ja ekspertidele, kes saavad anda selge nägemuse sellest, mis juhtub ja mida see tuleviku digitaalsete ettevõtete jaoks tähendab, “lisas Miller.

2017. aastal toimus Tšehhi Vabariigi pealinnas Prahas ülemaailmse konverentsi viimane väljaanne. Seal tugevdab SUSE partnerluste ja liitude tähtsust, sealhulgas koostööd SAP-iga ettevõtete ja arendajate koolitamiseks SAP Pilveplatvorm ja selle lai partnerlus Microsoftiga. Samuti teatas ta oma halduslahenduse SUSE Manager uuest versioonist ja konteinerihalduse platvormist, CaaS Platvorm.

Igal aastal laiendab SUSECON tööstuse poolt korraldatavate ĂĽrituste piire tehnilise sisu, haridus- ja sertifitseerimisvõimaluste (sealhulgas täiendavate eksamite) ning võrgustike loomisega valguses, lõbusas, põnevas ja eksklusiivses SUSE keskkonnas. Näiteks kutsub SUSE sel aastal oma brändi kliente, partnereid ja toetajaid osalema legendaarse muusika videoparoodias SUSECON. Osalejad saavad võita reise Nashville’i ĂĽritustele ja lasta oma muusikat produtseerida SUSE, saates nimiloo idee koos paroodiatekstidega. Teise koha ideed ja sõnad salvestatakse ja avaldatakse ka YouTube’is.

Kliente, partnereid ja kogukonna entusiaste soovitatakse esitada oma kolledži ettepanekud. Lisateavet SUSECONi kohta, sealhulgas registreerimine, konkursikutsed ja sponsorlusvõimalused leiate aadressilt www.susecon.com.