SUSE teeb andmekeskustes püsiva mäluga IT-transformatsiooni kiirendamiseks koostööd Inteli ja SAP-iga

SEE SUSE teatas täna SAP HANA-ga püsimälu Intel OptaneTM DC püsimälust. Hukatakse SUSE Linux Enterprise Server (SLES) SAP-rakenduste jaoks saavad SAP HANA kasutajad nüüd andmekeskuses ära kasutada suure mahutavusega püsivat Inteli Optane DC-mälu.

Kasutajad saavad optimeerida oma töökoormust, teisaldada ja hoida suures koguses andmeid protsessorile lähemal ning minimeerida hoolduse ajal suurenenud latentsust andmete salvestamisel süsteemimälust. Intel Optane DC püsimälu tugi, mis on praegu beetaversioonis saadaval mitmetelt pilveteenuse pakkujatelt ja riistvara müüjatelt, on veel üks viis, kuidas SUSE aitab klientidel oma IT-infrastruktuuri ümber kujundada, et kulusid vähendada, paremat jõudlust pakkuda ja tõhusamalt konkureerida.

“PĂĽsiv mälutehnoloogia käivitab uued rakendused andmetele juurdepääsuks ja nende salvestamiseks,” ĂĽtles SUSE tehnoloogiajuht Thomas Di Giacomo. „Pakkudes täielikult toetatud lahendust, mis põhineb pĂĽsival Intel Optane DC-mälul, saavad ettevõtted nautida SAP HANA suuremat jõudlust. SUSE jätkab koostööd selliste ettevõtetega nagu SAP ja Intel, et teenindada kliente kogu maailmas, kes soovivad oma IT-infrastruktuuri ĂĽmberkujundamise abil kasvu edendada. Just teie vajadused suunavad meie innovatsiooni suunda “.

„PĂĽsimälu Intel Optane DC esindab uut klassi mälu- ja salvestustehnoloogiat, mis on spetsiaalselt loodud andmekeskustes kasutamiseks. See uus klass võimaldab odavaid ja mahukaid andmebaasilahendusi; tagab sĂĽsteemi pikema tööaja ja kiirema taastumise pärast elektritsĂĽkleid; ja pakkuda kõrgema jõudlusega pilvemõõdus rakendusi “, teatab Inteli Non-Volatile Memory and Storage Solutions Groupi asepresident ja peadirektor Alper Ilkbahar.

„Koostöös SUSE ja SAP-iga, et see transformatiivne tehnoloogia meie klientideni tuua, saame aidata neil kasutada ära uue põlvkonna rakendusi ja teenuseid, mis suudavad pakkuda pöördelisi võimalusi andmekeskseks või andmekeskseks ajastuks. », lisas Ilkbahar.

„Võimalus pakkuda pidevat mälu SAP HANA jaoks on oluline verstapost meie jätkuvates suhetes SUSE ja Inteliga. SAP Digital Core põhineb infrastruktuuri lihtsustamise ideel, et suurendada tootlikkust ja saada omast käest ĂĽlevaadet “, ĂĽtles SAP HANA tehnoloogiainnovatsiooni võrgu juht Martin Heisig.

SAP HANA pakub igas suuruses ettevõtetele oma SAP-rakenduste jaoks suure jõudlusega andmebaasilahendusi. Kliendid, kes kasutavad SAP-rakenduste jaoks SUSE Linux Enterprise Serverit ja käitavad Intel Optane DC püsimälus SAP HANA-i töökoormusi, võivad oodata infrastruktuuri kulude kokkuhoidu koos halduse üldkulude vähenemisega. Kui SAP HANA töökoormused töötavad Linuxis, on SUSE Linux Enterprise operatsioonisüsteem praegu ainus lahendus, mis toetab püsimälu SAP HANA ja Intel Optane DC.

Integreeritud mälu Intel Optane DC koos SAP HANA töökoormustega, mis töötavad SAP-i rakendustes SUSE Linux Enterprise Serveril, on SUSE Linux Enterprise 12 hoolduspaketis 4, mis on nüüd saadaval kogu maailmas.

Lisateavet SUSE Linux Enterprise’i kohta leiate saidilt https://www.suse.com/en-us/products/server/