Suurendage tootlikkust Pomodoro tehnikaga Focus To-Do abil

Kaugtöötajate jaoks pole töö- ja vaba aja sobitamine alati lihtne: ülesandeid on tuhat ja üks ning segavad tegurid võivad tootlikkust negatiivselt mõjutada. Focus To-Do on rakendus, mis lubab kasutajatel aidata täita oma igapäevaseid ülesandeid ja leida tervisliku tasakaalu.

See rakendus kasutab Francesco Cirillo 1980. aastate lõpus loodud tootlikkust suurendavat tehnikat. See meetod on lihtne, kuid nõuab kella tähelepanu. See tehnika jagab inimesel ülesande täitmiseks kuluva aja 25-minutiliste intervallidega või pomodoros. Pärast iga neist saab kasutaja teha väikese 5-minutilise pausi. Nelja pomodorose lõpus on aeg teha pikem paus, tavaliselt vahemikus 15 kuni 30 minutit.

See rakendus võimaldab luua loendi kõigi ülesannetega, mida kasutaja peab tegema. Loendist üksuse valimisel hakkab rakendus pomodoros aega arvestama. Kui te ei saa käsilolevat ülesannet täita, saab kasutaja alati tagasi algusesse minna. Aja jooksul edenemise kontrollimiseks pakub Focus To-Do ka päeva-, nädala- ja isegi igakuist statistikat.

Focus To-Do on tasuta, kuid kui soovite tõepoolest tootlikkuse “profi” panna, võite tellida lisatasu teenuse umbes 2 euro eest, millel on eksklusiivsed funktsioonid. Rakendus on saadaval Androidile, Play poest, iOS-ile ja App Store’ist.