contador gratis Saltar al contenido

Suurte failide saatmine: tutvuge EaseUS Todo PCTrans-iga

Suurte failide saatmine: tutvuge EaseUS Todo PCTrans-iga

Suurte failide ühest arvutist teise saatmine pole nii lihtne, kui tundub. Isegi hea võrgustruktuuri korral võivad protsessis esinevad väikesed vead tähendada, et peate alustama nullist.

Probleem on selles, et tõrge võib ilmneda mitu minutit pärast ülekande algust või pärast tunde. See võib tähendada kaotatud tööpäevi. Kui töötate kodus arvutis, võib see tõrge mõjutada teie digitaalset kontot.

Nüüd klõpsake testimiseks lingil EaseUS Todo PCTransfer!

EaseUS Todo PCTrans on tarkvara suurte failide saatmiseks arvuti kaudu. See hõlbustab arvutiprogrammide ülekandmist. Kas traadita võrgu, kaabli või isegi sama arvuti kahe kõvaketta vahel.

Kas soovite aru saada, kuidas see töötab ja miks see võiks olla ideaalne lahendus failide edastamiseks? Vaadake allpool meie täielikku arvustust EaseUS Todo PCTransi kohta!

Kuidas saab tarkvara saata suuri faile?

Suur eelis EaseUS Todo PCTrans võimalus programme ja faile mõne hiireklõpsuga üle kanda. See tunneb ära isegi võrgus saadaolevad arvutid ja valib ainult selle, mida soovite edastada, näidates failide ja programmide lähtepunkti ja sihtkohta.

saada-suured-failid-koju

Tasub seda mainida EaseUS Todo PCTrans ühildub enamiku failitüüpidega. Tekstidokumente, arvutustabeleid, piltide või videoredaktorite kasutatavaid faile ja muusikat saab selle programmi abil ühest arvutist teise saata.

Lisaks suurte failide saatmisele võimaldab see programm ka rakendusi ühest arvutist teise üle kanda, ilma et oleks vaja neid uuesti uude arvutisse alla laadida.

Lühidalt – see tarkvara takistab teil failide kopeerimist ja kleepimist, muutes selle protsessi produktiivsemaks, lihtsamaks ja vigade suhtes altid.

Kuidas faile EaseUS Todo PCTrans abil üle kanda?

sedaEaseUS Todo PCTransvõimaldab teil saata suuri faile ühest arvutist teise kolmel erineval viisil, mida näete allpool.

  • Võrguühenduse kaudu: ühendage kaks arvutit samal kaablil ja edastage kohalik võrk;
  • Piltfaili kaudu: programm loob pildifaili ja eksportib selle automaatselt ühest arvutist teise. Rakendus ise avab pildi sihtarvutis ja installib saadetud rakenduse;
  • Kohalik ülekandmine: kahe mäluseadme vahel on võimalik saata ka suuri faile ja rakendusi. HD-HD, HD-välk või mälukaart, SSD-HD-vormingus ja vastupidi on mõned näited kohalikest ülekannetest, mida saate teha.

Vaadake allolevat väikest samm-sammult, kuidas võrguühenduse abil suuri faile saata. Esiteks avage rakendus ja valige suvandArvutist arvutisse.

Arvutist arvutisse

Klõpsake sama nimega nuppu, nagu on näidatud eelmisel pildil. Nüüd valige teine ​​arvuti, mis osaleb edastuses, olgu siis faili ja rakenduse saatmine või vastuvõtmine.

send-large-files-selectpc

Valige, kas teisaldada arvutist programmi abil teise arvutisse või muus suunas. See tähendab, et kui ühendatud on arvuti, mis saadab teie arvutisse faile.

Laadige alla rakendusekraan

Lõpuks valige, mida saata, ja klõpsake nuppulae allaprotsessi alustamiseks.

saatma-suur-fail-vormistamine

Seal saatsite just suure faili, kasutadesEaseUS Todo PCTransfer.

Proovige seda programmi tasuta!

Nüüd, kui olete aru saanud, kuidas tarkvara aitab teil suuri faile ühest arvutist teise saata, kuidas oleks lood selle nüüd katsetamisega?

Tasuta versioonis onEaseUS Todo PCTransfervõimaldab teil proovimiseks alla laadida kuni 500 MB või 2 rakendust. Pro versioonil pole piiranguid, lisaks tasuta tehnilise toe pakkumisele saate saata nii palju faile ja rakendusi, kui soovite.

Mis kõige parem, see programm pakub sellele versioonile 50% allahindlust! Pidage meeles, et eluaegne litsents, see tähendab, et maksate ainult seda hinda ega saa lisatasusid.

Nüüd klõpsake testimiseks lingil EaseUS Todo PCTransfer!