contador gratis Skip to content

Swift Playgrounds saab Maci versiooni

Swift Playgrounds saab Maci versiooni

Apple andis just välja uue versiooni Kiired mänguväljakud Macile, mitu aastat eksklusiivselt iPadile. See on veel üks Mac Catalysti projekt, kuid tundub olevat MacOS-i jaoks täiesti kohandatud koos koodisoovituste, külgveergude, puuteriba toe ja muuga.

Neile, kes ei mäleta / ei tea, on Swift Playgrounds spetsiaalne Apple’i rakendus neile, kes soovivad hakata õppima Swifti keeles programmeerimist – loomulikult ka lapsed, kes saavad õppimise ajal mängida.


Rakenduse Swift Playgrounds ikoon

Swift Playgrounds on revolutsiooniline rakendus Macile ja iPadile, mis muudab õppimise ja programmeerimisega alustamise lõbusaks. Sa murdsid mõistatusi interaktiivsed õppetunnid õppetundides „Õpi programmeerima”, et omandada programmeerimise põhitõdesid, samas kui täiendavad väljakutsed võimaldavad teil koodi ainulaadselt uurida.

Swift Playgrounds ei vaja teadmisi programmeerimisest ja sobib suurepäraselt algajatele õpilastele, vanuses 12–122 aastat. Vahepeal saate teada Swifti, võimsa programmeerimiskeele, mille on loonud Apple ja mida spetsialistid kasutavad paljude tänapäevaste kõige populaarsemate rakenduste loomiseks. Teie kirjutatud kood töötab laitmatult, kui liigute Maci ja iPadi vahel.

Muidugi on Swifti mänguväljakud Mac App Store’is täiesti tasuta.

@reneritchie kaudu