Swifti keele looja lahkus Teslast alles kuus kuud pärast tööleasumist

Swifti keele looja lahkus Teslast alles kuus kuud pärast tööleasumist

Selle aasta alguses oli pärast Swifti loojat segadus, Chris Lattner, jätke Apple liitumiseks Tesla autopiloodi tarkvara asepresidendina. Nüüd on aga tekkinud palju suurem segadus uudistega, et insenerid lahkuvad autofirmast alles kuue kuu pärast.

See uudsus on üsna ootamatu, arvestades Apple'i inseneride laialdast kogemust (seitse aastat Swiftis töötamist) ja tõelist entusiasmi uue etapi ees seista. Ta ütles, et otsus Maast lahkuda oleks "väga raske", kuid Tesla ettepanekut "ei saa tagasi lükata".

Twitteris teatas ta möödunud teisipäeval (6/20) ettevõttest lahkumisest ja on endiselt tõestatud, et ta on edaspidiseks tööks saadaval:

Lõpuks polnud Tesla minu jaoks hea valik. Olen huvitatud leidmast huvitavat positsiooni kogenud tehnilistele juhtidele!

Lattneri poolt lahkunud ametikoha täitmiseks Andrej Karpathy palganud ettevõte ütles Wall Streeti ajakiri: "Chris pole Tesla jaoks parim, seega otsustasime muudatuse teha."

seda WSJ ta ütles, et tema lahkumine oli seotud hiljuti ettevõttes aset leidnud talguliste taltsutamisega, mis oli kannatanud ettevõtte tegevjuhi Elon Muski poolt meeskonnale avaldatud surve all välja töötada hea autonoomne autosüsteem.

Liiga halb, aga kui Lattneril on Apple'is hea sõber, kas ta saab meeskonda tagasi tulla? Kui ta soovib töötada autonoomse autoga, on Tim Cook kinnitanud, et ka Ma on nendesse ansamblitesse hiilinud. Muide, hea insenerina ei peaks ta laeva liiga kaua valvama.

läbi MacRumors