Sygic Brazil Navigator GPS odava hinnaga piiratud ajaks

GPS Sygic Austraalia

Lahing GPS-navigaatorite vahel App Store’is muutub paremaks. Pärast TomTom Brasili hinnalangust on aeg selleks KĂĽĂĽniline laadige oma rakendus veelgi alla, alustage kulusid 19,99 dollarit mõneks päevaks.

Sygicul, nagu ka TomTomil, on rakendusse sisse ehitatud kaardid, mis võimaldavad navigeerimist ilma et oleks vaja Interneti-ühendust (mis sobib suurepäraselt neile, kes vajavad teed, millel pole alati 3G leviala). Mõlemad kasutavad sama kaarti, milline liides muutub, mis on meie arvates TomTomi paremad. Kuid need, kes otsivad madalamaid hindu, on Sygic hea valik.

Üks erinevusi on see, kuidas Head-up ekraan, mis projitseerib öösel navigeerimiseks teavet esiklaasile (funktsioonidest räägime siin). Kuid funktsiooni sisestamiseks peate maksma veidi rohkem.

Me teame, et paljud teist kasutavad navigeerimiseks populaarset Waze’i, sest see on tasuta ja aitab liiklust. Kuid nagu me siin selgitame, kuuluvad Sygic ja TomTom teistesse kategooriatesse kui Waze ja seetõttu ei saa neid võrrelda. Kui Waze teid tõesti rahuldab, siis pidage seda ja nautige. Kuid kui soovite ĂĽksikasjalikumat navigeerimist, vähem saastavat teavet, ilma reklaamideta ja mis ei sõltu Interneti-juurdepääsust tööle, on parim võimalus võimsam brauser koos sisseehitatud kaartidega.

GPS Sygic Austraalia GPS Sygic Austraalia GPS Sygic Austraalia GPS Sygic Austraalia

Sygic on müügil kuni 10. augustini. Hinnavahe tema ja TomTomi vahel on 5 dollarit, üle 10 reaali, mis paneb meid soovitama osta TomTom, sest arvame, et kasutuskogemus on parem. Kui aga otsite hinda, siis investeerige Sygicusse, mis võimaldab teil omada head GPS-navigaatorit, olenemata teie asukohast.


iPhone | Mobiilne iPad

Tavahind: 34,99 dollarit | Edutamine: 19,99 dollarit

LAE ALLA