Sygic iPhone’i blogipakkumine: võistlege uue Sygic Brazil GPS-navigatsiooni 6 eksemplari nimel!

Sygic tõi turule uue asja, mida loodeti mõnda aega tagasi: see ühendab kaks oma samm-sammult GPS-i navigeerimisrakendust (Aura ja Mobiilikaardid) üheks, luues uue. Sygic Brasiilia GPS-navigeerimine. Tähistamiseks levitab ta koostöös ajaveebiga 6 sooduskoodi meie lugejate seas. Vaadake, kuidas osaleda. ?

Uudised pole väikesed. See muudab Aura rakenduse (mis on väga jalakäijatele suunatud) täisfunktsionaalseks brauseriks, mis sobib ideaalselt kõndimiseks või sõidujuhiste saamiseks. Kuna sellel on rakendusse integreeritud kogu Brasiilia kaart, ei pea selle toimimiseks olema ĂĽhendatud Internetiga; kasutage ainult iPhone’i või iPad 3G sisseehitatud GPS-i pakutavat asukohta (see rakendus on universaalne ja ĂĽhildub mõlemaga).

Uudiste hulgas:

✔ Võimalus marsruuti marsruuti redigeerida ✔ Võimalus luua marsruut koos teekonnapunktidega: väljumine> pass> pass> sihtkoht ✔ Te saate oma marsruudi salvestada ✔ Te saate kuvada marsruudi pildina ✔ Määrake alguspunkt olenemata praegusest asukohast ✔ Vältige tasulisi teid mis tahes valitud riigis ✔ Täpsem juhiste saamiseks parem läbisõidu hindamine

Suurtes linnades (näiteks Rio ja São Paulo) on hooned ja maastikud kaardil 3D-vormingus. Oma asukohta saate jagada isegi Twitteri või Facebooki kaudu.

Samuti hoiatab see kiirusekaameraid ja varblasi teel, et nad ei lubaks kiirust ĂĽletada.

Kõik see kõige madalama hinnaga App Store’is: rakendus on endiselt mĂĽĂĽgil 12,99 dollarit, mis on riigi odavaim iPhone’i samm-sammult sirvija. IgaĂĽks, kes soovib teile enne täiendamist garanteerida, peaks seda ära kasutama (link). Need, kes on Aura ostnud, värskendasid hiljuti rakendust tasuta. ?

Sygic iPhone’i blogi reklaam

Võistlemiseks ühes rakenduse 6 eksemplarist loosime välja teise loosimise. See ei toimu Twitteri, Facebooki ega kusagil mujal, vaid osalemiseks minge saidile tavaliselt juurde. ?

Et saada millekski, milles osalevad ainult inimesed, kes tõesti soovivad rakendust võita (ja mitte inertsina, nagu sageli juhtub), peab iga osaleja saatma foto. See ei ole ilu- ega loovusvõistlus, lihtsalt loterii, kuid osalemiseks peate saatma foto, mis sisaldab:

– keegi (võiks olla lihtsalt kehaosa) ja sõnad “IPhone’i ajaveeb“.

Sõnad saab kirjutada paberile, liiva, lõuendile, see pole oluline; ainus nõue on see, ülejäänu jääb individuaalse loovuse hooleks. Ainult aktsepteeritakse foto ühe inimese kohta. Parimad avalikustatakse siin ajaveebis. ?

Kõigi teie foto saatjate vahel loosime esmaspäeval (23) välja loosimise ja kuus neist võidavad installimiseks sooduskoodi Sygic Brasiilia GPS oma iPhone’is või iPadis. ?

Osalemiseks saatke lihtsalt oma foto ja täisnimi e-postile [email protected] pealkirjaga “Sygic Promotion”. Oluline on foto saata ainult ĂĽks kord, et see valimist ei segaks. Teile saadetakse e-kiri, milles kinnitatakse teie osalemist.

Osalege ja palju edu! ?