System76 käivitab Linuxis püsivara haldamise tööriista

System76 jätkab popi jaoks suurepärase kraami tootmist! _OS ja Linuxi kogukond. Distro, mis on põhimõtteliselt “modifikatsioonidega Ubuntu”, muudab ĂĽha enam muutusi inimeste ligimeelitamiseks, kes lihtsalt soovivad sĂĽsteemi installimist ja kasutamist.

System76 on ettevõte, mida ma tõesti imetlen, nad on ühed vähestest riistvaraturu mängijatest, kes võtavad Linuxi eelinstallitud arvutite müümist väga tõsiselt. Olemasolevate hulgas pean neid kõige atraktiivsemateks toodeteks.

Kliendikogemuse täiendamiseks on ettevõte mõnda aega välja töötanud oma opsüsteemi Pop! _OS, millel on see stiliseeritud kiri.

Tarbijakogemuse täiendavaks täiustamiseks teatas ettevõte äsja uuest tööriistast ja saab Popi osaks! _OS, integreerides ennast GNOME juhtimiskeskusega ise.

Konfiguratsiooni ja püsivara värskendus

Juurdepääsuks on juhtpaneeli jaotises “seadmed” nĂĽĂĽd uus alamjaotis, mille nimi on “PĂĽsivara”, kus on võimalik värskendada System76 arvuti pĂĽsivara, aga ka muid seadmeid, näiteks hiirt jne.

Püsivara värskendus

Praegu toimub püsivara haldamine ettevõtte enda serverite kaudu Süsteem76, kuid tehnoloogiat, millel on praegu ainult üks GTK-liides, integreerituna GNOME juhtimiskeskusega, saab rakendada teistes jaotustes ja kasutada isegi muid graafilisi kasutajaliideseid, kuna selle tagaosa pole liidesega seotud.

Saate seda kontrollida lähtekood just siin.

Kas sulle meeldib pop! _OS või on selle kohta küsimusi? Liitu meie foorumiga. Järgmine!


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.