versi lama

Taastage programmide versioonid, mis enam aega ei võta

Ehkki Internet liigub tavapäraselt innovatsiooni suunas, on peaaegu kõigil Interneti-kasutajatel armastus tarkvara vastu, mis enam tagasi ei tule. Vana versioon, mis lõpetati värskenduse kasuks, mis ühendas meie vajadustele vastavaid funktsioone ja esteetikat. Sellega seoses ei ole Internet ja tehnoloogia olnud eriti head sõbrad. Uuendamise ja täiustamise vajadusega kohustab ettevõte meid jätma tarkvara fantastilised versioonid, mis asendati teistega ja nii edasi.

tek oldversion “data-title =” tek oldversion – taastage programmi praegune versioon, mida enam ei kuvata – SAPO Tek “> vana versioon

Enamiku koduigatsujate jaoks on probleem siiski lahendatud allalaadimissaidiga oldversion.com, mis kogub kõige populaarsemate programmide vanu väljaandeid, näiteks WinRAR, MSN Messenger, Skype, iTunes ja paljud teised.

Programmi allalaadimiseks otsige lihtsalt veebisaidilt ja leidke lõputust valikute loendist õige versioon. Seetõttu soovitame teil OldVersioni külastada, kui teate täpselt, mida soovite. Näiteks Mozilla Firefoxi puhul pakub see sait üle 400 erineva versiooni, seega võib programmi otsimine loendi kaudu olla tülikas ülesanne.

Sait on tasuta ja sealt saab tarkvara ka alla laadida.