contador gratis Saltar al contenido

Taasülekanne täna! Vaadake, kuidas alla laadida

Taasülekanne täna! Vaadake, kuidas alla laadida

Warcraft III: täiustatud debüüt täiustatud visuaalide ja uute võimalustega

A Lumetorm teatas sel nädalal Warcraft III: uuesti täidetud, puhkeala Warcraft III: kaose valitsus ja Warcraft III: külmunud troon, jõuda Brasiilia avalikkuse (ja kogu maailma) sel teisipäeval, 28. jaanuaril kell 20.00 (Brasilia aeg).

Strateegiamängud sisaldavad originaali alates Warcraft III: kaose valitsuska Külmutatud troon. Selles uues etapis kuvatakse mängus seitse ühe mängijaga kampaaniat, kus puudub umbes 60 puudumist, uued mängude sidumise ja sotsiaalsed funktsioonid ning kohandatav veebimäng. Lisaks Warcraft III: uuesti täidetud Samuti on sellel täiustatud häälestus, graafiline optimeerimine, suurem integreeritus Battle.net-iga ja palju muud.

Ajas tagasi Warcraft III: Uuendatud

Naasmine Azerothisse Wacraft III: ReformedNaase lehel Azeroth on Reforged

Rohkem kui kaks aastakümmet tagasi loodud mängijad naasevad väljamõeldud Aserothi riiki, läbides piirkonna ajaloos keerulisi aegu. Sisene Uuendatud, Azeroth peab tegelema kogu riigis levinud tumedate varjudega; Põlevleegioni saabumisega ilmnes maavärin. Sellega võtavad kangelased võimaluse päästa maailm.

Uuesti kujundatud visuaalide, kohandatud veebimängu, uute sotsiaalsete funktsioonide ja sobivate paaride, muude täienduste hulgas saavad mängijad alates Warcraft III: uuesti täidetud suudab reaalajas strateegiaga klassikalise juurde naasta, ütles Lumetorm.

Täiustus

Warcraft III: Reforged toob nüüd paremini mänguReformed esitlevad nüüd paremat mängu

Warcraft III: uuesti täidetud jõuda üldsuseni täieliku graafilise optimeerimisega koos stsenaariumide, struktuuri, visuaalefektide ja animatsiooni täiustustega.

A Lumetorm ta hindab originaalset hääleõigust, tagades sellega autentsuse. Nüüd on täielik integreeritus Battle.net-iga, mis võimaldab juurdepääsu aktiivsele Battle.net-i ressursilaole Warcraft III: uuesti täidetud, koos hääle- ja tekstivestlusega, kb, sujuvate värskendustega ja palju muud.

Debüüdi eritingimused

Warcraft III: reformitud eeltellimused on saadaval spetsiaalsete boonustega Reforgedilt tehtud ettemaksed on saadaval spetsiaalsete boonustega

Huvilistele, pidudele Lumetorm teatas ka, et ettemaksed on nüüd saadaval ametlikul veebisaidil. Edio Standardne võib leida R $ 79 eest. Kui on huvi, saavad mängijad ka väljaandeid ette osta Sõja rüved, mis sisaldab eksklusiivseid kangelasi, kes otsivad Cenariust, Jainat, Arthast ja Thralli.

Lisaks Sõja rüved pakub kasutajatele endiselt erinevaid boonuseid, mida nad saavad teistes portfellide pealkirjades nautida Lumetorm. Avamine toimub automaatselt niipea, kui mängija teeb ettemaksu, garanteerides ettevõttele. Pakutavate hulgas on Carroa Carniceira Mount World of Warcraft, Mal'ganise maskott Diablo III jaoks ja teised. Probleem Sõja rüved saab osta hinnaga 159 R $.

Mängud on saadaval PC jaoks (Windows ja Mac). Süsteeminõuetest tuleb teatada kohe pärast mängu vabastamist. Ettemakseid saab teha PT ametlikul veebisaidil Lumetorm (klõpsates siin).

Ootan saabumist Warcraft III? Öelge oma ootused siin kommentaarides.