Tähesõdade päeval leiate kõik uudised saidilt TheForce.Net

Alates 2011. aastast on Tähesõdade fännid valinud 4. mai tähistamaks ja tähistamaks nende huvi George Lucase saaga vastu (muutes kuulsa “May the Force be with you” asemel “Four May be with you”). Ăśle maailma toimuvad filmimaratonid, paraadid ja muud algatused. Ka Tähesõdadele pĂĽhendatud veebisaidid on huvitatud kuupäevaga liitumisest alates ametlikust lehest kuni lugematute fännisaitideni.

TheForce.Net, tuntud ka kui TFN, on üks vanimaid ja populaarseimaid fännide loodud Tähesõdade veebisaite. Teie loosungiga „Tähesõdade päevane annus“ asutati sait lugejate Scott Chitwoodi ja Darin Smithi poolt 1996. aastal Texase ülikooli A&M tähesõdade lehena.

Algselt kasutati TheForce.Neti põhimõtteliselt vahendina tootmise eellaste kohta “spoilerite” jagamiseks. Kasvades keskenduti lõpuks järk-järgult tavapärasematele ja kogu Tähesõdade universumisse puutuvatele uudistele.

tek the force “data-title =” tek the force – Tähesõdade päeval leiate kõik uudised saidilt TheForce.Net – SAPO Tek ” tek jõud

TheForce.Neti avaleht on pühendatud viimaste uudiste tutvustamisele. On kategooriaid, mis on pühendatud filmidele, televisioonile, kirjandusele, mängudele ja fännikogukondadele. Mõnel neist kategooriatest on spetsiaalsed jaotised. Näiteks telerikategooriast võib leida üksikasjaliku analüüsi teleseriaali “Tähesõjad: Kloonisõjad” iga osa kohta, samamoodi nagu kirjanduse kategoorias, pääseb juurde ka vastava raamatu ilmumise ajakavale. Tähesõdade jaoks, samuti vastavat kriitikat.

Lisaks peamisele funktsioonile Tähesõdade uudistesaidina sisaldab TheForce.Net ka mitmesuguseid multimeediumiarhiive, kust leiate fännide tehtud tööd, sealhulgas plakateid ja videoid. Saidil on ka foorumid, kus saaga fännid saavad ideid ja teavet vahetada ning taskuhäälingusaated uusimate uudistega, näiteks The Forcecast või Jedi Journal.