IGRE

Tähesõdade teemapark: Galaxy’s Edge saab kuju

Algses loos olev filmide uus triloogia ja mitu tähesõda, mis täiendavad Tähesõdade universumit, näitavad Disney pühendumust fännidele pärast George Lucase litsentsi saamist. Kuid ettevõtte plaan minna uutest kinodest ja teemaparkidest kaugemale on vaid üks näide.

Tähesõjad: Galaxy’s Edge saabub 2019. aastal kahes versioonis: ĂĽks Californias Anaheimi Disneylandis ja teine ​​Florida Hollywoodi stuudios Floridas Bay Lake’is. Projekt on ĂĽsna ambitsioonikas ja selle eesmärk on pakkuda kĂĽlastajatele teistest teemaparkidest erinevat keelekĂĽmblust tänavakeskkondade kaudu, mis on inspireeritud saaga ikoonilistest asukohtadest, suhtlemisest tegelastega, olendite lõhnast või isegi Bantha kuulsa sinise piima maitsest (Fännid teavad, mis see on) . KĂĽlastajaid peetakse “aktiivseteks elanikeks” ja nad on riietatud kogu nende viibimise ajaks, saavad kontrollida mĂĽstilist Millennium Falconit või võidelda esimese järgu tormijõudude vastu.

Fännide niristamiseks avaldas Disney õhust vaadates drooni kaudu lühikese video saidil pooleliolevast tööst. Neid näete allpool. Disney ametlikku ajaveebi värskendatakse regulaarselt tema teemaparkide uudistega, kui plaanite puhkusekülastust.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH