Apple'i aktsiatel on veel üks tugev kasu; ettevõtte väärtus on nüüd 1,03 triljonit dollarit

Tähestik möödub Appleist, kus on kõige rohkem sularaha –

Me kõik teame, et Apple'i majanduslik tugevus on selline, et kui räägime "sularahast", ei suuda me ette kujutada midagi muud kui vaarao seifi, kus onu Scrooge kuldmüntidega ujub. Isegi siis pole Ma enam tööde kuninganna.

Vastavalt Finantsaeg, seda Tähestik (saadab mind alates Google) võttis hiiglasliku Cupertino kui ettevõtte, kus on kõige rohkem raha maailmas. Nii 117 miljardit dollarit valvab Mountain View ettevõte, vastu 102 miljardit dollarit Tim Cook ja tema klass arvestavad netoväärtust ja diskonteeritud võlga.

Ametikoha muutus pole tasuta ega midagi: see on osa Apple'i pikaajalisest kavast, mille eesmärk on vähendada sularaha hulka ettevõttes. Sellega kasutas ettevõte ära mitmeid Trumpi administratsiooni tehtud maksureforme, et aktsiad tagasi osta, dividende maksta ja teistesse riikidesse investeeritud raha tagasi saada.

Teisest küljest näeb tähestik nüüd mõnda probleemi, millega Apple silmitsi seisab, kui Cupertino ettevõte on rahamäel. See tähendab, et investorid saavad hakata nõudma, et minu Google'i ettevõte kasutaks seda raha nii aktsionäridele teenitud kasumi tagastamise kui ka dividendimaksete ja aktsiate tagasiostuprogrammide jaoks, kes teab.

Lõppude lõpuks, kui käes on palju raha, kahe teraga mõõk.

läbi 9to5Mac