Tähestiku aktsia devalveeris Wall Streetil 1,5 miljardit dollarit

Tähestik valmistas Wall Streeti aktsiaturul esmaspäeval pettumuse, pakkudes järsu languse, mis on isegi madalam kui analĂĽĂĽtikute ootused, devalveerides umbes 1,5 miljardit USA dollarit. Investeeringute vähenemine on vastuolus viimase kvartali tulude kasvuga seoses reklaamimisega, eriti YouTube’is ja pilveäris.

Business Insideri andmetel võib tehnikahiigi devalveerumise seostada investeeringutega, mis tehti Uberisse ja Slacki, enne kui need ettevõtted börsile tulid aasta alguses ning sellest ajast alates on nende aktsiad devalveerunud.

Emaettevõtte Google nägi oma aktsia langust sel esmaspäeval 2%, umbes 1,26 dollarit, 23,25 dollarini. Ettevõte teenis aktsiakasumit 10,12 dollarit aktsia kohta, mis on vähem kui 2018. aasta sama periood, 13,06 dollarit aktsia kohta. Analüütikud on seevastu optimistlikumad, olles edenenud, et aktsia väärtus on 12,35 dollarit.

aktsiatehnoloogia tähestik

Sel teisipäeval kallines aktsia veidi, hinnates 24,68 dollarit.

“Data-title =” tek tähestikuvaru – tähestiku varud devalveerisid Wall Streetil 1,5 miljardit dollarit – SAPO Tech “> aktsiatehnoloogia tähestik Sel teisipäeval kallines aktsia veidi, hinnates 24,68 dollarit.

Vaatamata ettevõtte devalveerimisele olid kvartali tulemused üsna positiivsed, netosissetulek kasvas enam kui 21% ning muud ettevõtted, näiteks pilv, Google Play rakenduste ja riistvara müük, mis olid liigitatud kategooriasse “Muu tulu”, kasvasid mullusega võrreldes 39%. mis moodustab ligi 16% tähestiku kogutulust.

Samuti märgiti, et kasumi vähendamine oli seotud ka ettevõtte registreeritud tegevuskuludega. Selle aasta maksumuseks registreeriti 31,3 miljardit USA dollarit, mis on 25% rohkem kui 2018. aastal, ulatudes 25,1 miljardi dollarini. Eksperdid tõid välja haldus- ja üldkulude järsu kasvu, 48%, mis tähendab 2,6 miljardi dollari suurust kulu. Praktikas on need kulud seotud trahvidega, mille ettevõtted on maksnud Prantsusmaale ja Euroopa Liidule. Uute andmekeskuste, teadus- ja arendustegevuse ning uute inseneride palkamisega kaasnevad ka suuremad kulud.