Taimede uus maailm vs. Zombies 2 ilmub peagi iPhone’ile ja iPadile

Taimed vs zombies pimedal ajal

Kas soovite teada, milline saab olema mängumaailm Taimed vs zombies 2 Kelle kuju näeb välja keskaegne loss? Sest sel nädalal näitas Electronic Arts, mis juhtub ausa mängu ajal E3. Ja uudised neile, kes on mängu fännid, on tõesti väga lahedad. ?

IseloomUue maailma nimi on “Hämarad ajad“(Portugali keeles pimedad keskajad) ja see saab paika keskajal. Isegi nimega on võimalik kanda mängu esimese põlvkonna tunnuseid: traditsioonilisi päikeseta faas. Kui päikest pole, ei saa te energia tootmiseks kasutada päevalilli ja seetõttu astuvad areenile uued taimed, millest mõned on mängijatele juba teada. Energiat tootvad seened (Solargumelo) ja seente viskamine (Seened ja gaasiseened) aitab teil oma lossi kaitsta. Ja mõned uued tehased on tõesti lahedad; näiteks põhjustab Solar Bean zombisid, kes teda söövad, uue päikese tekitamiseks, ilma et teda tapetakse.

Uued vaenlased saavad ka värskendusest osa, mõned neist on väga erinevad. Nagu ohtlik Jester, kelle spinn on võimeline viskama taimede visatud kaadreid. Või soomustes zombisid, mida on palju raskem tabada.

Kuigi on palju tegelasi, kes on olnud teada juba pikka aega Taimed vs zombies, lisamine väetis (mis on selle teise põlvkonna jaoks uus) annab neile erinevad omadused, tuues mängu uue dĂĽnaamika. Näiteks psĂĽhhotroopsed seened HĂĽpnoos, mis paneb zombid “kĂĽlgi vahetama”, võib muuta ohvri suureks Zombide õgimine, kes teid mõnda aega kaitseb.

Taimed vs zombies pimedal ajal

Uuendust nimetatakse Pimedas keskosas 1. osa, sest see vabastab ainult esimesed 10 etappi. Järgnevatel kuudel toob värskenduse teine ​​osa sisse 25 faasi ülejäänud osa, lisaks viimane väljakutse Dr. Zumbão.

Vaadake värskenduse tiiserit ja seejärel tootja suurepärast videot, mis näitab palju uudiseid (inglise keeles):

Mäng Taimed vs zombid 2 see on tasuta ja selle saab alla laadida sellelt lingilt.