Talkdeski välja töötatud värbamisplatvorm registreeris 10 päeva jooksul 10 000 kandidaati - Internet

Talkdeski välja töötatud värbamisplatvorm registreeris 10 päeva jooksul 10 000 kandidaati – Internet

Talkdesk käivitati 28. aprillil värbamisplatvorm Talkdesk CX Talent, et hõlbustada pandeemia keskel klientide kandidaatide haldamist. 10 päeva jooksul oli saidil 10 000 registreerimist, kui Portugali ettevõte esitas ka Talkdeski akadeemia. Sel juhul integreerib projekt oskuste arendamiseks terve rea tasuta kursusi.

Tehisintellekti (AI) kasutav tööhõiveplatvorm on avatud kõigile klienditeenindajatele, kes peavad meeskondi tugevdama. CXTalent Talkdeski turul saavad ettevõtted leida kandidaate, värvata uusi inimesi avatud ametikohtade täitmiseks, äritegevuse laiendamiseks tippaegadel ja meeskondade tugevdamiseks.

CXTalent Talkdesk

Kontaktkeskuste pilves olevale tarkvarale spetsialiseerunud ükssarviku ettevõtte algatuse eesmärk on aidata inimestel praegusest olukorrast põhjustatud tööpuudusest üle saada. Talkdeski tegevjuht Tiago Paiva ütles oma avalduses, et Talkdeski akadeemia ühendamine CX Talentiga pakkus lahendust nii inimestele, kelle tööd mõjutas COVID-19, kui ka ettevõtetele, kus toetuse nõudlus oli ületanud olemasoleva tööjõu võimekuse.

Isegi märtsi alguses, enne erakorralise seisukorra väljakuulutamist uue koroonaviiruse puhkemise tõttu, teatas Portugali ettevõte, et soovib laiendada oma kohalolekut Suur-Lissaboni piirkonnas. Talkdesk valis Portugali viienda kontori avamiskohaks Oeirase, kes otsib 2020. aasta lõpuks 100 uut töötajat pilve, SaaS (tarkvara kui teenus) ja DEIA valdkondades.