Kuulujutt: uus A13 kiibiga iPhone SE tuleb turule 2020. aasta alguses

Täna hommikul on müügil iPhone 8, iMac, Mac mini ja muud!

Ja Fast Shop on jälle ĂĽhega tagasi Paku Koitu keskendub Apple’i toodetele! Suurim allahindlus on aktiivne 64 GB iPhone 8.

Apple mĂĽĂĽs sularahas 3059,10 R $, 64 GB iPhone 8 lahkus kiirpoodi 2299 R $ in boleto bancário – räägime 24,8% -lisest kärbest! Kes eelistab, saab ka maksta Pange see korvi teie krediitkaardil.

Ameerika Ühendriikides müüakse seda seadet hinnaga 449 dollarit (pluss maksud). Kui võtta näiteks San Francisco, mille maks on 8,5%, maksaksite täna krediitkaardiga ostmisel (mille IOF on 6,38%) umbes 2230 R $. See tähendab, et hind on väga lähedal!

Lisaks iPhone’idele saame suurepäraseid allahindlusi mõnele iMaci, Mac mini ja Apple Watch Series 4 mudelile.

See kampaania kehtib kuni homme, 8. novembri hommikuni kell 6. Nautige!

· • ·

Ole alati pakkumiste tipus!

Kui sa pole hull, armastad loomulikult säästa. Ja selleks MacMagazine laienduste loomine Pakkumine MM!

MM-i allveelaeva pakkumised

Selle abil (saadaval Chrome’i brauseri jaoks) saate hõlpsalt ja kiiresti teada saada, kas toode, mida soovite osta, on teistes poodides odavam, saate hinnateateid, vaadata kogu toote ajalugu ja isegi automaatselt sooduskuponge rakendada! Kõik see austab teie privaatsust, kogumata ĂĽhtegi tĂĽĂĽpi kasutaja teavet / andmeid (maksimaalne teave, mida saame, on siis, kui registreerute, kui otsustate saada soovitud toote hinnateateid).

Installige kohe ja salvestage! ?

Pakkumised ja tutvustused MM-foorumis

Neile, kellele meeldib ära kasutada ja kes otsivad häid pakkumisi, on meil nüüd nende jaoks oma arutelufoorumis MM foorum.

Paku MM-i foorumit

Alati, kui kohtame midagi huvitavat, mis levib Apple’i maailmas või isegi tehnoturul ĂĽldiselt, avaldame selle, et teid tipus hoida. Loomulikult võite ka ruumi kasutada ja kuritarvitada, pakkudes näpunäiteid seal leiduvate heade reklaamide kohta. ?