Täna omab peaaegu ĂĽhte kolmandikku ameeriklastest vähemalt ĂĽks Apple’i toode

SEE CNBC viis Ameerika Ăśhendriikides läbi uuringu ja leidis selle 64% ameeriklane teil on vähemalt ĂĽks Apple’i seade. Võrdluseks tehti seal samas uuring 2012. aastal ja see näitas, et see näitaja oli 50%.

Lisaks omas 800 osaleja seas Apple’i ettevõtte keskmine kasutaja vähemalt 2,6 toodet; 2012. aastal oli see näitaja 1,6. Uuringu veamarginaal on suurem või väiksem kui 3,5 protsendipunkti.

Praeguses uuringus oli Apple’i seadmete omanike suhe ĂĽle 100 000 dollari aastasissetulekuga 87%. See näitaja langeb aga 50% -ni, kui tegemist on ameeriklastega, kelle aastane sissetulek on alla 30 000 dollari, pensionäridele või ĂĽle 50-aastastele naistele. Ja kui vaadata USA lääneosa rikkaimat osa, siis saame keskmiselt 4,7 seadet pere kohta, samas kui lõunas on see näitaja 2,2 seadet pere kohta.

Arvestades, et Apple’i tooted ei ole odavad, on need arvud muljetavaldavad. Jay Campbellina, Hart Researchi teadurina, kes viis läbi uuringuid Avaliku arvamuse strateegia:

Ma ei suuda mõelda ĂĽhestki teisest tootest – eriti veel ĂĽhest kõrge hinnaga tootest -, millel oleks selline avalikkuse levik ja kasvutempo.

Keskendudes iga inimese oma seadme kasutamisele, vastas umbes 64% osalejatest, et iPhone’iga veedetud aeg on “suures osas produktiivne ja kasulik”; Neist 27% liigitas selle “enamasti ebaproduktiivseks”.

Alati, kui mõni selline uurimus ette tuleb, ei saa ma mõelda Maçãs asuvatele Brasiilia inimestele. Kui siin teha, siis mis on erinevus? Kas on aimusi?

9to5Mac kaudu