contador gratis Saltar al contenido

Täna otseülekanne: kuidas vaadata pühapäeva otse- ja veebisaadet

Täna otseülekanne: kuidas vaadata pühapäeva otse- ja veebisaadet

Tänases YouTube’i elus (12) toimuvad suurepärased forró ja tagamaad. Enzo Rabelo, Alex Ronaldo ja ansambel Encantus on mõned žanri vaatamisväärsused, mis on endiselt juuni peomeeleolus. Samba fännid saavad nautida muid laulja Diogo Nogueira esinemisi, rokkarid aga enam kui 20 riikliku ja rahvusvahelise vaatamisväärsusega festivalil, nagu Sepultura, Titas ja Nando Reis. Vaadake kõigi pühapäevaste otseülekannete nimekirja, mida saate veebis vaadata.

LOE: WhatsApp: 9 arvuti funktsiooni, mida kõik ei tea

1/8 Diogo Nogueira – Foto: avalikustamine / Diogo Nogueira

Diogo Nogueira – Foto: avalikustamine / Diogo Nogueira

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaadake ka: Kuidas videoderiga arvutis YouTube’i videoid alla laadida

Videoderiga YouTube'i videote allalaadimine arvutist

Videoderiga YouTube’i videote allalaadimine arvutist

Diogo Nogueira teeb sel pühapäeval kell 12 oma kodust otseülekande. Seekord toimub ettekanne juuni peo õhkkonnas “Arraiá do Nogueira”. Lauljatar lubas repertuaari, mille hulgad on näiteks “Banho de Cheiro”, “Morena Tropicana” ja “Aconchego”, forró ja samba rütmides. Nagu muus elus, valmistab sambista otseülekandeid, õpetades nüüd ka “Carreteiro riisi” retsepti. Nagu traditsioonilisel messil, on ka kontserdil õigus saada “Correio do Amor”, mille esitab Thalita Rebouças. Diogo Nogueira saadet kantakse üle artisti YouTube’i kanalil (www.youtube.com/diogonogueiraoficial) ja fännid saavad nüüd meeldetuletuste aktiveerimiseks lehele juurde pääseda (www.youtube.com/watch?v=P8nd73JhiE8).

2/8 Diogo Nogueira elab São João atmosfääris – Foto: Reproduction / Instagram

Diogo Nogueira esineb otseülekandes São João kliimas – Foto: Reproduction / Instagram

Arraiá do Enzo Rabelo toimub sel pühapäeval algusega kell 17:00. Lapslaulja teeb ettekande peoõhkkonnas, kantririietuses ja kantrimuusikat täis repertuaaris. Otseülekanne kantakse üle artisti YouTube’i kanalil (www.youtube.com/channel/UCd03l2uhKmifkTDLdsP1kSw). Üritusel esinevad mõjutaja Júlia Franco ettekanded.

3 8-st Live Enzo Rabelost saab arraiá junino – Foto: Reproduction / Instagram

Enzo Rabelo saade tuleb arraiá junino – Foto: Reproduction / Instagram

Hiti “Sexta Feira Sua Linda” omanik laulja Alex Ronaldo teeb sel pühapäeval kell 17 oma esimese kontserdi. Artisti repertuaar koosneb hittidest ülikooli tagamaalt ja tänavuse DVD lauludest. Otseülekanne toimub Alex Ronaldo YouTube’i kanalil (www.youtube.com/channel/UCfXvQHObhcPa_0rJyWxQtbA).

4/8 lauljast Alex Ronaldo on sel nädalal eetris – Foto: Reproduction / Instagram

Laulja Alex Ronaldo on sel pühapäeval eetris – Foto: Reproduction / Instagram

Ansambel Seu Maxixe on eetris sel nädalal algusega kell 17h. Sertanejo grupiesitlus kannab nime “Domingo com Maxixão” ning sellel on lisaks forró, arrocha ja bändi kirjanike repertuaarile suur edu ka žanritest, näiteks Evidências. Seu Maxixe otseülekanne kantakse üle kontserni ametlikul kanalil (www.youtube.com/seumaxixeoficial) ja fännid saavad nüüd aktiveerida meeldetuletused, et ürituse algust mitte vahele jätta (www.youtube.com/watch?v=N9hzD5C72Xk).

5/8 Banda Seu Maxixe esineb hittidega sertanejo ja forró – Foto: Reproduction / Instagram

Banda Seu Maxixe elab koos sertanejo ja forró hittidega – Foto: Reproduction / Instagram

SuperLive Nerd Rock – 18h

Omelete kanal toob sel pühapäeval algusega kell 18 kokku suurepärased rokiartistid saates “SuperLive NerdRock”. Edastamine toimub neli tundi, vestlus ja muusika rahvuslike ja rahvusvaheliste rokkstaaridega. Kinnitatud artistide hulka kuuluvad: Sepultura, Titãs, Digão (Raimundos), Nando Reis, Lucas Silveira (Fresno), veresaun, Matt Sorum, David Ellefson, Angra, Os Mutantes, Alaska kaugel, piinarühm, Matanza Ritual, Kisseri klann , Leela, Bittencourti projekt, Sioux 66, Supercombo, The Mönic, teiste seas. Otseülekanne kantakse üle YouTube’i kanalil Omelete (www.youtube.com/omeleteve) ja nüüd on võimalik pääseda saate lehele (www.youtube.com/watch?v=ek_RAnvjL-8).

6 kanalist 8 Canal Omelete äratab ellu suurepäraseid rokkartiste – Foto: Reproduction / Instagram

Omelete kanal äratab ellu suurepäraseid rokkartiste – Foto: Reproduction / Instagram

Margareth Menezes teeb sel pühapäeval algusega kell 19 h otseülekande projektis “Em Casa com Sesc”, mis reklaamib karantiinis suurepäraste Brasiilia muusikakunstnike ettekandeid. Artisti repertuaaris on tema suurimad hitid, näiteks “vaarao” ja “Dandalunda”, aga ka laulud kõigist tema karjääri 30 aastast. Üritust kantakse üle Sesc São Paulo kanalil YouTube’is (www.youtube.com/sescsp) ja Sesci Instagramis (instagram.com/sescaovivo).

Margareth Menezes 7-st elab Sesc-projektis – Foto: Reproduction / Instagram

Margareth Menezes elab projektis Sesc – Foto: Reproduction / Instagram

Ansambel forró Encantus esitleb sel pühapäeval kell 20 otseülekannet “Apaixonada”, kus nad laulavad mõnda žanri karjäärihitti ja hitti. Üritusel osaleb Fabinho Sofrência, osalevad Sâmya Maia, Kelly Silva, Duquinha, Rachel Costa, Daniel Almeida ning Lucca & Wilker. Otseülekanne edastatakse bändi YouTube’i kanalil (www.youtube.com/channel/UCgJ1O9E8J4XBSYgSjf4X0VQ) ja fännid saavad nüüd aktiveerida meeldetuletuse saate edastamise algusest teatiste saamiseks (www.youtube.com/watch?v=XC0iOaM03LM).

8/8 Banda Encantus esines mõningase osalusega otseülekandes – Foto: Reproduction / Instagram

Band Encantus esineb otseülekandes, osaledes osaliselt – Foto: Reproduction / Instagram