Täna otseülekanne: kuidas vaadata selle pühapäeva otseülekannet ja veebiüritust

Täna otseülekanne: kuidas vaadata selle pühapäeva otseülekannet ja veebiüritust

Tänane YouTube’i elu on täis esitlusi neile, kes armastavad kantrimuusikat. Kokku toimub sel pĂĽhapäeval (21) algusega kell 13:00 ĂĽheksa otseĂĽlekannet. Pea täna pärastlõunal esinevad sellised lauljad nagu Jorge ja Mateus, JoĂŁo Neto ja Frederico, Michel Telo, Henrique & Diego, Márcia Fellipe ja Jerry Smith. Neile, kellele meeldivad pagood, reggae, axĂ© ja forrĂł, saavad elu ka rĂĽhmad Bom Gosto ja Planta & Raiz ning lauljad LĂ©o Santana ja Geraldinho Lins.

LOE: Caixa avaldas konsultatsiooni FGTS-i hädaabinumbrite kohta

OtseĂĽlekanne on lahendus, mille muusikaspetsialistid on leidnud, et hoida fännidega ĂĽhendust ja koguda annetusi inimestele, kes on haavatavates või Covid-19 pandeemia tõttu rahaliselt mõjutatud. Vaadake allpool YouTube’i tänase otseĂĽlekande ajakava ja kuidas seda vaadata.

1/4 LĂ©o Santanast, kes sellel pĂĽhapäeval esitab virtuaalset tantsu – Foto: Reproduction / Facebook

LĂ©o Santana paneb sel pĂĽhapäeval virtuaalse palli – Foto: Reproduction / Facebook

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Grupp Bom Gosto mängib täna teist otseĂĽlekannet algusega kell 13. Ăśritus “Maitsepomm lõunasöögi ajal” kantakse otseĂĽlekandena ĂĽle grupi YouTube’i kanalilt (www.youtube.com/bomgostooficial) ja selles osaleb koomik Marcelo Marrom. Peale suurimate hittide laulmise lubab grupp muusikaliste paroodiatega palju nalja. Kui edastamise algusest teavitatakse, tellige lihtsalt kanal Gosto Bombs ja klõpsake märguande aktiveerival kellal.

2 neljast Bom Gosto on sel pĂĽhapäeval lõuna ajal otseĂĽlekandes – Foto: Reproduction / Facebook

Bom Gosto on otseĂĽlekandes sel pĂĽhapäeval lõuna ajal – Foto: Reproduction / Facebook

Sel pĂĽhapäeval toimuv festival 360 toob ettekandeid neile, kes armastavad kantrimuusikat. Täna kell 13 algab duo Jorge ja Mateus, Humberto ja Ronaldo, JoĂŁo Neto ja Frederico, JoĂŁo Bosco ja VinĂ­cius ning laulja Bruno duo koos Marronega. OtseĂĽlekanne toimub festivali YouTube’i kanalil (www.youtube.com/festival360) ja välja on antud link esitlusele (www.youtube.com/watch?v=FqnOeTiGhTw). OtseĂĽlekandest mitte ilmajäämiseks klõpsake lihtsalt nupul „Määra meeldetuletus”.

Michel Telo kolmandat otseĂĽlekannet tehakse täna, 13.30 otseĂĽlekandes tema YouTube’i kanalil (www.youtube.com/micheltelo). “Arraiá do Telo” esitlus on sotsiaalse distantseerumise tõttu virtuaalne juunipidu. Laulja palus ettepanekuid lugude kohta, mida otseĂĽlekandest ei saanud kaotsi minna ja fännid hääletasid Instagrami ja Facebooki postituste kommentaarides. Lingid veebiĂĽritustele on nĂĽĂĽd saadaval (www.youtube.com/watch?v=ddqiCD9bytE). Teate saamiseks edastamise alustamisel pääsete sellele lihtsalt juurde ja klõpsake käsul „Määra meeldetuletus”.

3/4 Michel TelĂł teeb “arraiá” võrgus kell 13.30 – Foto: Reproductions / Facebook

Michel TelĂł teeb “arraiá” võrgus kell 13.30 – Foto: Reproductions / Facebook

Guilherme ja Santiago – 14h

Duo Guilherme ja Santiago esinevad otseĂĽlekandes kell 14 oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/channel/UC-QoZ0V193UMCLFaK-usjqw). See on laulja teine ​​live, kus esimesel saalil kogutakse annetusi sularahas, toidu- ja hĂĽgieenitoodetes. Kui edastamise algusest teavitatakse, tellige lihtsalt duo-liin ja aktiveerige häirekell.

LĂ©o Santana teeb täna, kell 15, oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/leosantana) oma teise ettekande. Lauljanna sõnul on saade “Baile da Santinha Sunset” Brasiilia suurim pall kodus. Ăślekandelink on nĂĽĂĽd saadaval (www.youtube.com/watch?v=Gxkh5EQkeGw), lihtsalt avage see ja määrake meeldetuletus, millest teavitatakse otseĂĽlekande algusest.

Neile, kellele forrĂł meeldib, esitas Geraldinho Luiz oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/geralinsoficial) sel pĂĽhapäeval kell 15 oma kolmanda otseĂĽlekande. Tänane virtuaalne saade on PĂĽha Johannese eriline tähistamine. Otselink pole veel saadaval, kuid kõik, kes soovivad, et saate algusest teavitataks, peavad tellima laulja kanali ja klõpsama kellal.

Márcia Fellipe ja Jerry Smith – 17 tundi

Spetsiaalse “Parim SĂŁo JoĂŁo, na Casa” teisel päeval esinesid Márcia Fellipe ja Jerry Smith. Virtuaalne saade “Quem Dera Um Arraiá” on eetris alates kella 17-st Márcia YouTube’i kanalil (www.youtube.com/marciafellipe) ja Jerry Smithil (www.youtube.com/jerrysmithoficial). Kanali Márcia Fellipe otselingid on nĂĽĂĽd saadaval (www.youtube.com/watch?v=FBpt7gJhpic) ja teavitamiseks pääsete lihtsalt juurde ja klõpsake käsul „Määra meeldetuletused”. Jerry Smithi kanalil vaatamiseks lihtsalt tellige ja aktiveerige kell.

4/4 Márcia Fellipe ja Jerry Smith on 2019. aastal esikohale jõudnud laulu “Quem Me Dera” lauljad – Foto: Reproduction / Facebook

Márcia Fellipe ja Jerry Smith on 2019. aastal esikohale jõudnud laulu “Quem Me Dera” lauljad – Foto: Reproduction / Facebook

Henrique & Diego duo teeb oma esimese esitluse veebis, täna kell 17, oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/canalhenriqueediego). Lauljad lubavad otseĂĽlekande ajal laulda uusi lugusid, lisaks laulud, mis tähistavad nende 17-aastast karjääri. Kui ĂĽlekande alustamisel meelde tuletatakse, tellige lihtsalt duo kanal ja aktiveerige teatekell.

Reggae ansamblid Planta & Raiz esinevad ka pĂĽhapäeval kell 17. See on rĂĽhma teine ​​otse-eetris sotsiaalse isolatsiooni ajal ja seekord on esitlus SĂŁo Paulos kontserdisaali “Audio” laval. OtseĂĽlekannet edastatakse samaaegselt bändi YouTube’i kanalil (www.youtube.com/plantaoficial) ja Audio kanalil (www.youtube.com/audiosaopaulo). Ăślekannete kohta meelde tuletamiseks tellige lihtsalt YouTube’i kanal ja klõpsake kellal.