contador gratis Saltar al contenido

Täna otseülekanne: kuidas vaadata selle pühapäeva otseülekannet ja veebiüritust

Täna otseülekanne: kuidas vaadata selle pühapäeva otseülekannet ja veebiüritust

Tänane YouTube’i elu on täis esitlusi neile, kes armastavad kantrimuusikat. Kokku toimub sel pühapäeval (21) algusega kell 13:00 üheksa otseülekannet. Pea täna pärastlõunal esinevad sellised lauljad nagu Jorge ja Mateus, João Neto ja Frederico, Michel Telo, Henrique & Diego, Márcia Fellipe ja Jerry Smith. Neile, kellele meeldivad pagood, reggae, axé ja forró, saavad elu ka rühmad Bom Gosto ja Planta & Raiz ning lauljad Léo Santana ja Geraldinho Lins.

LOE: Caixa avaldas konsultatsiooni FGTS-i hädaabinumbrite kohta

Otseülekanne on lahendus, mille muusikaspetsialistid on leidnud, et hoida fännidega ühendust ja koguda annetusi inimestele, kes on haavatavates või Covid-19 pandeemia tõttu rahaliselt mõjutatud. Vaadake allpool YouTube’i tänase otseülekande ajakava ja kuidas seda vaadata.

1/4 Léo Santanast, kes sellel pühapäeval esitab virtuaalset tantsu – Foto: Reproduction / Facebook

Léo Santana paneb sel pühapäeval virtuaalse palli – Foto: Reproduction / Facebook

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Grupp Bom Gosto mängib täna teist otseülekannet algusega kell 13. Üritus “Maitsepomm lõunasöögi ajal” kantakse otseülekandena üle grupi YouTube’i kanalilt (www.youtube.com/bomgostooficial) ja selles osaleb koomik Marcelo Marrom. Peale suurimate hittide laulmise lubab grupp muusikaliste paroodiatega palju nalja. Kui edastamise algusest teavitatakse, tellige lihtsalt kanal Gosto Bombs ja klõpsake märguande aktiveerival kellal.

2 neljast Bom Gosto on sel pühapäeval lõuna ajal otseülekandes – Foto: Reproduction / Facebook

Bom Gosto on otseülekandes sel pühapäeval lõuna ajal – Foto: Reproduction / Facebook

Sel pühapäeval toimuv festival 360 toob ettekandeid neile, kes armastavad kantrimuusikat. Täna kell 13 algab duo Jorge ja Mateus, Humberto ja Ronaldo, João Neto ja Frederico, João Bosco ja Vinícius ning laulja Bruno duo koos Marronega. Otseülekanne toimub festivali YouTube’i kanalil (www.youtube.com/festival360) ja välja on antud link esitlusele (www.youtube.com/watch?v=FqnOeTiGhTw). Otseülekandest mitte ilmajäämiseks klõpsake lihtsalt nupul „Määra meeldetuletus”.

Michel Telo kolmandat otseülekannet tehakse täna, 13.30 otseülekandes tema YouTube’i kanalil (www.youtube.com/micheltelo). “Arraiá do Telo” esitlus on sotsiaalse distantseerumise tõttu virtuaalne juunipidu. Laulja palus ettepanekuid lugude kohta, mida otseülekandest ei saanud kaotsi minna ja fännid hääletasid Instagrami ja Facebooki postituste kommentaarides. Lingid veebiüritustele on nüüd saadaval (www.youtube.com/watch?v=ddqiCD9bytE). Teate saamiseks edastamise alustamisel pääsete sellele lihtsalt juurde ja klõpsake käsul „Määra meeldetuletus”.

3/4 Michel Teló teeb “arraiá” võrgus kell 13.30 – Foto: Reproductions / Facebook

Michel Teló teeb “arraiá” võrgus kell 13.30 – Foto: Reproductions / Facebook

Guilherme ja Santiago – 14h

Duo Guilherme ja Santiago esinevad otseülekandes kell 14 oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/channel/UC-QoZ0V193UMCLFaK-usjqw). See on laulja teine ​​live, kus esimesel saalil kogutakse annetusi sularahas, toidu- ja hügieenitoodetes. Kui edastamise algusest teavitatakse, tellige lihtsalt duo-liin ja aktiveerige häirekell.

Léo Santana teeb täna, kell 15, oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/leosantana) oma teise ettekande. Lauljanna sõnul on saade “Baile da Santinha Sunset” Brasiilia suurim pall kodus. Ülekandelink on nüüd saadaval (www.youtube.com/watch?v=Gxkh5EQkeGw), lihtsalt avage see ja määrake meeldetuletus, millest teavitatakse otseülekande algusest.

Neile, kellele forró meeldib, esitas Geraldinho Luiz oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/geralinsoficial) sel pühapäeval kell 15 oma kolmanda otseülekande. Tänane virtuaalne saade on Püha Johannese eriline tähistamine. Otselink pole veel saadaval, kuid kõik, kes soovivad, et saate algusest teavitataks, peavad tellima laulja kanali ja klõpsama kellal.

Márcia Fellipe ja Jerry Smith – 17 tundi

Spetsiaalse “Parim São João, na Casa” teisel päeval esinesid Márcia Fellipe ja Jerry Smith. Virtuaalne saade “Quem Dera Um Arraiá” on eetris alates kella 17-st Márcia YouTube’i kanalil (www.youtube.com/marciafellipe) ja Jerry Smithil (www.youtube.com/jerrysmithoficial). Kanali Márcia Fellipe otselingid on nüüd saadaval (www.youtube.com/watch?v=FBpt7gJhpic) ja teavitamiseks pääsete lihtsalt juurde ja klõpsake käsul „Määra meeldetuletused”. Jerry Smithi kanalil vaatamiseks lihtsalt tellige ja aktiveerige kell.

4/4 Márcia Fellipe ja Jerry Smith on 2019. aastal esikohale jõudnud laulu “Quem Me Dera” lauljad – Foto: Reproduction / Facebook

Márcia Fellipe ja Jerry Smith on 2019. aastal esikohale jõudnud laulu “Quem Me Dera” lauljad – Foto: Reproduction / Facebook

Henrique & Diego duo teeb oma esimese esitluse veebis, täna kell 17, oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/canalhenriqueediego). Lauljad lubavad otseülekande ajal laulda uusi lugusid, lisaks laulud, mis tähistavad nende 17-aastast karjääri. Kui ülekande alustamisel meelde tuletatakse, tellige lihtsalt duo kanal ja aktiveerige teatekell.

Reggae ansamblid Planta & Raiz esinevad ka pühapäeval kell 17. See on rühma teine ​​otse-eetris sotsiaalse isolatsiooni ajal ja seekord on esitlus São Paulos kontserdisaali “Audio” laval. Otseülekannet edastatakse samaaegselt bändi YouTube’i kanalil (www.youtube.com/plantaoficial) ja Audio kanalil (www.youtube.com/audiosaopaulo). Ülekannete kohta meelde tuletamiseks tellige lihtsalt YouTube’i kanal ja klõpsake kellal.