Tänane graafik: kui palju sõltuvad mõned ettevõtted oma ettevõtte jaoks otseselt Apple'ist

Ainuüksi viimase kahe nädala jooksul on kaks juhtumit näidanud, kui hea on konkreetne ettevõte sõltub otseselt Apple'ist oma ettevõtte jaoks.

Graafiliste kiipide valmistaja Imagination Technologies teatas ametlikult, et Apple lakkab olemast klient 18–24 kuuga ja näevad, et tema aktsiad langevad umbes 70%. Mõni päev hiljem pani analüütiku saadud teave samasse olukorda Apple'i toitehalduskiipidega tarneid pidava ettevõtte Dialog Semiconductor ning taas kord langesid selle aktsiad märkimisväärselt.

Kasutage neid kahte näidet ära, Statista koostas graafiku, mis näitab, kuidas kuus ettevõtet, sealhulgas kujutlusvõime ja dialoog, sõltuvad Apple'ist:

Apple'i sõltuvuse graafik

Jah, olenemata kujutlusvõimest, on neil kõigil rohkem kui 50% oma mĂĽĂĽgist Maile; Suurim on dialoog, peaaegu kolmveerand koguarvust. Mulle avaldas muljet, et nägin nimekirjas Foxconn – ettevõtet, mis teeb koostööd peaaegu kõigi tehnoloogiahiiglastega ja annab tööd enam kui 1,3 miljonile inimesele kogu maailmas.

Huvitav on see, et Apple'il endal on oma tootesarjas "sarnane" olukord. Pikka aega moodustas ainuüksi iPhone enam kui poole oma sissetulekust. Ilmselt peaksite arvestama, et see ei kao kunagi üleöö (nagu juhtus selle partnerluse lõpetamise korral) ja ka Apple'i teine ​​pool on hiiglane, kes teenib selle jaoks miljardeid ja miljardeid aastas kasumit.

Siis ütlus: "Ärge kunagi pange kõiki oma mune ühte korvi."

(läbi Business Insideri)