contador gratis Saltar al contenido

Tänane kuulujutt: Apple'i tahvelarvuti saab OLED-mudeli, kuid seda lükati edasi 2010. aasta teise pooleni

Tegevjuht McGraw-Hill "kinnitas" Apple'iga eksklusiivseid sisulepinguid ja seda, milline tahvelarvuti hakkab iPhone OS-i käitama

TERE DigiTimes avaldas täna kaks uudist Apple'i tahvelarvutite kohta, mida kahtlustatakse heades ja halbades. Mida sa tahad kõigepealt kuulda?

Ok, alustame: Maci puutetundlikel ekraanidel võib olla kahte mudelit: ühel tavaline LCD (TFT) ja teisel OLED. Esimesel on 10,6 tolli, teisel aga pisut väiksem 9,7 tolli ja LG toodetud.

ITableti makettITableti makett

Uudis on see, et Apple lükkab projekti edasi 2010. aasta teise pooleni, eesmärgiga vähendada kulusid. Isegi siis on nüüd kuulujutt, et masin ei tule tegelikult välja hinnaga, mis on alla 2000 dollari lisatasu selle eest, mida tootelt oodatakse. LCD-versioon võib omakorda langeda kahe 800–1000 dollari vahele.

Muidugi on 3G-ühenduvusega kaasas ka iTableti probleem, mis mobiiltelefonide operaatorite kaudu turustatakse ja aitab subsiidiumide + pikaajaliste plaanide kaudu kulusid vähendada. Ühel või teisel viisil on see nii igav, et me ei peaks praegu toodet nii kiiresti nägema.

Näib, et Foxconn Electronics (Hon Hai täpsustööstus), Quanta Computer ja Pegatron Technology võitlevad Aasias toodete tootmiseks sõlmitud lepingute pärast.