contador gratis Saltar al contenido

Tänane pakkumine App Store'is: F1 2016, Tortilla Soup Surfer, Mos Speedrun ja palju muud!

Tänane pakkumine App Store'is: F1 2016, Tortilla Soup Surfer, Mos Speedrun ja palju muud!

Kasutage meie valikuid ära tegeleb App Store'is Sel neljapäeval!

Toome veelkord esile täiusliku mängu vormel-1 austajatele: F1 2016, mille on välja töötanud Codemasters, on kõigi aegade madalaim hind App Store'is!


F1 rakenduse ikoon 2016

Jälgige maailma suurimaid võidusõitjaid, sealhulgas vormel 1 MERCEDES AMG PETRONAS meeskond Lewis Hamilton, Scuderia Ferrari Sebastian Vettel, Red Bull Racing Max Verstappen, McLaren-Honda Fernando Alonso, McLaren-Honda ja Sergio Sahara Force India F1 Perez ja paljud teised, 22-ga 2016. aasta hooajast on esindatud maailma parimad võidusõitjad ja 11 võistkonda.

F1 2016 sisaldab täielikku vormel 1 vooluringide nimekirja 21 võistlusega kogu maailmast, sealhulgas kaubamärki GRAND PRIX EUROPE FRAMULA 1 2016, mida peetakse fantastilises Bakuu linnas. 2016. aasta hooaeg tõi tagasi ka ikoonilise Hockenheimringi, kus aasta pärast FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLANDi saabub SAKSAMAA GRAND PRIX.

Mäng pakub mängurežiime ja paindlikkust nagu kunagi varem, näiteks "Hooaja režiim" (kus saate mängida kogu 2016. aasta hooaja mis iganes soovitud järjekorras) ja ka "Kohandatud hooaeg" (mille valite esimest korda pikk ja sisaldab radu, et teha oma täiuslik minimeistrivõistlus).

Samuti on olemas võimalused "Kiire võistlus" ja "Nädalavahetuse võistlus", mis hõlmavad lisaks üritustele "Treening" ja "Kvalifikatsioon" lisaks väljakutsele teha võimalikult hea aeg ja võistelda ülemaailmsete edetabelitega saates "Ajavõtmine ja nädala üritused". puudub multiplayer-režiim, mis muudab selle mängu täiuslikuks!

Ah, veel üks negatiivne punkt mängu suuruses, millel on rohkem kui 2 GB. Teisest küljest puuduvad sisemised ostud ja universaalne tugi, sealhulgas ka Apple TV! Kõigist võidusõidumängudest, mida ma olen mänginud, on kahtlemata üks parimaid ja selle hinna eest tühistamatu pakkumine!

Allpool on rohkem rakendusi / mänge, mis üheaegselt annavad kuni 9 dollarit:

IOS-i rakendus


Tortilla Soup Surferi rakenduse ikoon

Surfaja tortillad.


PropFun Pro - Magic Camera rakenduse ikoon

Lõbusad fotoefektid.


Rakenduse ikoon Dr. Panda meistrimees

Taotlus väikelastele.


Rakenduse ikoon Dr. Panda haigla

Sama mis enne.


Moto Race rakenduse ikoon

Motokrossi võistlus

sisse 3g60

Versioon: millal 2,52 (81,8 MB) Nõuab iOS 5.1.1 või parem

Koguma münte.

MacOS-i rakendus


Kahjuks ei leitud rakendust.

Väike taganemismäng.

Kasutage seda pakkumist ära ja näeme homme! Arvestades, et nad on alati piiratud aja jooksul, on hea joosta.