Tänane üllatus: allahindlused mängule Clash Royale ja rakendusele Smule

Tänane üllatus: allahindlused mängule Clash Royale ja rakendusele Smule

Apple’i selles App Store’is pakutavate kingituste jälgimine Jõulud / uusaasta iPhone’i / iPadi kasutajatele, kes avavad nĂĽĂĽd rakenduste poe (vahekaart “Täna”) leiab kaks nn tipphetki “Tänane ĂĽllatus”: mäng Clash Royale ja rakendus Smule.

Tänane üllatus App Store'is

Tegelikult ei paku Apple ise mänge ega rakendusi – need on ju tasuta. Pakkumine hõlmab rakendusesisese ostu / tellimist. Vaadake seda allpool:


Clash Royale rakenduse ikoon

Kaunis kaitsetaktika, strateegia ja kaartide kogumise segu on muutnud Clash Royale’i App Store’i lemmikuks – ja me pole isegi maininud aastaaegade, tasemete, tegelaste ja põnevate uute funktsioonide pidevat voogu.

Ja Clash Royale pakub nüüd pakette, mis on 4x rohkem kui tavaliselt (ei, loe silmi õigesti!), Täis kalliskive, kulda ja tonni kaste täis nalja. Ja jälle! Meil on uus kiri, mida vaadata.

See on parim aeg areenile sisenemiseks.


Smule rakenduse ikoon - sotsiaalne laulmine

Kas teie unistus on laulda karaoket oma lemmikartistiga? Smule – rakendus nr 1 Para Cantar – abil on see võimalik.

Otsige lihtsalt rakendusest artist, laulke ja filmige duetti ning jagage siis kõigiga! Soovi korral saate oma lemmiklaulu laulda ja selle esituse salvestada või koos teiste Smule’i kasutajatega laulda.

Ja see uudis paneb teid kaotama hirmu hääletusest loobumise ees: Smule pakub 50% soodustust kõikidele tellimustele ainult täna. Kuid see pole veel kõik: Smule’i kogukonna liikmetele ostetud kingituste puhul saate ikkagi 50% allahindlust.

Nii et tehke häälepaelad soojaks ja valmistuge aastavahetusel etendust tegema.

See on teine ​​päev, mille Apple kingib kasutajatele – pakkumine jätkub kuni selle päevani 29. detsember. Lihtsalt sisenege App Store’i ja vaadake tänaseid ĂĽllatusi! ?